Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kicsit necces helyzetbe...

Kicsit necces helyzetbe kerültem azt hiszem. Múltkor a buszon egy csapat eléggé hangos volt egész úton (szerintem nem kell elmesélnem, hogy miket csináltak). (? )

Figyelt kérdés

Sok ember utazott a buszon, és mikor az egyik megállóhoz értünk, a cigányok elállták a leszállók útját. A buszsofőr is szólt nekik, hogy álljanak arrébb, de ők mozdulatlanok maradtak, és csak röhögtek. Erre én(hát ki más) idegességemben beszóltam nekik. Már egész úton bennem volt ez a feszültség, és akkor már nem tudtam türtőztetni magam, hát kijött belőlem. Erre szó nélkül félreálltak, utat engedve a leszállóknak. Mikor ők is leszálltak, az egyik rám nézett, és csak annyit mondott: "Még úgyis találkozunk." Hát mondanom sem kell, hogy teli lett a gatyám.

Legközelebb szerencsémre megint egy buszon utaztam velük. Gondoltam, ha most sincs semmi, akkor hagyom az egészet, nem idegesítem már magam ez miatt. Leszálláskor megint rám nézett az a gyerek, aki a múltkor azt mondta, és a kabátjából előcsúsztatott egy kisebb kést. Csak mutatóba, hogy lássam:S. Na akkor megállt bennem az ütő. Nem tudom mit csináljak. Nem is ismerem őket. Szóltam azóta pár ismerősömnek, de ők sem lehetnek velem mindig.

Mit lehet ilyenkor tenni?

(elnézést, hogy ide írom a kérdést, csak ezt nézik a legtöbben, és végül is, ha jobban belegondolunk erőszak is megfordulhatott abban az unintelligens fejében)


19L


2011. jan. 14. 11:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
nem szeretnélek elkeseriteni, de szerintem tarts magadnál gázspray-t, mert ennek nem lesz jo vége, igaz lányokat nem "szoktak" késelni inkább sokkal rosszabb de abba most nem mennék bele, de gondolom tudod miröl beszélek. Vigyázz magadra, és tudom hogy ilyenkor az emberek be vannak sz@rva mármint ha ilyet látnának és képesek végignézni bármit.Sajnos!
2011. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Gázspré!!

Ha nincs, akkor csavarlazító is megteszi.

Ha sokat jársz egyedül, akkor egy gáz riasztópisztoly sem rossz ötlet: jó nagyot durran, és meggyőzően fegyvernek látszik, de nem veszélyes. Engedéllyel, mindennel együtt kb. 20-30 ezerből megúszhatod, és olcsóbb a patron, mint a spré. Kutyák ellen is hatékony, meg sosem tudni, mikor jön jól. (Meg lelohadna a "tezsvír" arca, ha ő a bicskát villantja ki, te meg a pisztolyt. :D)

Ne nagyon járj egyedül.

Több helyen kapható személyi riasztó: megnyomod, és visítozik, mint a fene.

2011. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt már összetűzésem a brazilokkal. Egyszer egy egész bandával, egyszer csak egy emberrel. Szerencsémre mindkettőből én jöttem ki jól, lány létemre. Nekem az a tapasztalatom velük, hogy a legtöbbnek csak a szája nagy, cselekedni már nem mernek.

Ilyenkor az a megoldás, hogy odaállsz vagy ülsz a sofőr közelébe a buszon, vagy olyan helyet választasz, ahol több normális ember ül, ne különülj el a tömegtől.

Vagy szólsz a környéken járőrözőnek, hogy figyeljenek. Vagy polgárőröknek. Ha normálisan végzik a munkájukat, nem fogják leszärni az ügyet.

2011. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha eddig nem csináltak semmit amúgy, ezután se fognak. Az ilyeneknek mindegy, hogy látja-e valaki a sajátjain kívül, ha komolyan akarja, már tehetett volna veled bármit.
2011. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fülünyúl ***** válasza:
10%

"elnézést, hogy ide írom a kérdést, csak ezt nézik a legtöbben, és végül is, ha jobban belegondolunk erőszak is megfordulhatott abban az unintelligens fejében"


Ennek ellenére se ide írj ilyen kérdéseket, a kategóriákat nem poénból találták ki. Az nem indok, hogy mert ezt többen nézik. Köszönjük.

2011. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Én meg már azt hittem azért írod ide, mert attól félsz hogy megszexuálnak, és arra kérsz tanácsot hogy hogyan védd magad attól hogy kis lurkók szülessenek belőle ... mert hogy nem fogod tudni megvédeni magadat ellenük az száz!
2011. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is abban bízom, hogy ha akartak volna,már tettek volna valamit. Persze tudom hogy ez nem vigasztal. A gázpisztoly legális, és jó ötlet. Nem olcsó (legolcsóbbak 20-30 e) de ha kihalt, sötét utcákon vezet egyedül haza az utad, talán fontold meg.
2011. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kovpet ***** válasza:
41%

11:30 Egyetértek.

Bár ez tényleg olyan, amiben még így is segítenék, de kb elmondtak mindent.

2011. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ez picit kamu szagú, de mindegy.


Vegyél egy gázspray-t (2500 pénz) és tartsd magadnál. Különben amelyik kutya ugat, az nem harap. Ha meg akartak volna csinálni a mokkák, akkor már túlestél volna rajta.

2011. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
nahát milyen véletlen hogy ezek is norvégok voltak...
2011. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!