Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Problémás vagyok? Albérletben...

Problémás vagyok? Albérletben lakom. Egy ideje "kötekednek" a lakók. Azt mondják hangos vagyok. Szinte soha nem vagyok otthon. A vádak nem jogosak. Mit tehetek? Milyen szervhez fordulhatok ha ok nélkül vádaskodnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

De akkor midben nyilvánul meg szerintük a hangosságod? Szerintem először tőlük kéne megkérdezni, hogy pontosan mi is a problémájuk.

Velem múltkor az alattunk lakó kötekedett, hogy szerinte hangosan telefonálok délután ötkor, ő meg pihenni akar. Közöltem vele, hogy pihenjen este 11 után, amikor üvöltözni szokott. Mert ő történetesen tényleg hangos, sokszor reggeltől hajnali egyig ordítozik a férjével, máskor éjjel max hangerőn hallgat "zenét", de a kedvencem az, hogy az előszobába ülnek ki cigarettázni, úgy, hogy kinyitják a bejárati ajtót (mármint sarkig tárják), így az egész lépcsőházban terjeng a füst, és mindenki hallja, hogy dumálnak, ráadásul nem is halkan. Mindezekre felhívtam a figyelmét, azóta nem szólt be, hogy én vagyok a hangos, mivel náluk kétség kívül halkabb vagyok.


Amúgy ha tényleg nem hangoskodsz, akkor nem sokat tudnak tenni, hiszen nem követsz el csendháborítást. Más kérdés, hogy a főbérlőd lehet, hogy megelégeli, ha őt is zaklatják a panaszaikkal. De talán elébe is mehetnél a dolognak, és te magad mondhatnád a főbérlőnek téged szekálnak, ha ügyesen tálalod neki a dolgot, akkor neked fog hinni és nem nekik.

2011. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ettől félek, hogy a főbérlőt is zaklatni fogja. A dolog odáig fajult, hogy már levelet írt ki az ajtóra.

Milyen jogaim vannak? Hogy tudom megvédeni magam?

2011. ápr. 9. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Fogsz egy tonfát, és ha jön kötekedni valamelyik lakó, jó alaposan elrépázod vele, hogy befogja a pofáját.


Sajnos vannak ilyen elviselhetetlen, szar jellemű, szerencsétlen, lelkibeteg idióták, akiknek az minden szórakozásuk, hogy szart kavarhatnak, másokba beleköthetnek, különösen a panellakók között vannak ilyenek. Ezek szocializálatlan sudribunkó barmok, akiket kiskorúsítani kéne, annyira förtelmesen ostobák, képtelenek a más emberekkel való együttélésre.

2011. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért de egy xar 80 forintos munkavédelmi füldugó megold minden problémát, nálad is, meg náluk is.


Én már rég megbolondultam volna, ha nem használom

Az ablakom előtt buszmegálló, a sarkon nagytemplom, a ház falán meg megállás nélkül nyekereg az egyik antenna ha egy kicsit is fúj a szél.


Nem is bírja sokáig senki sem itt, de legalább olcsó a lakbér ;)

2011. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmiféle jogod nincs, mert ha lenne sem tudnád érvényesíteni.


Annyit tehetsz, hogy bedugod a füled amikor zajonganak, továbbá te terjeszted el róluk, hogy ők zajosak nem te.


Ha megy egyik sem oldja meg a dolgokat akkor költözni kell..

2011. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!