Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számotokra milyen a legjobb...

Számotokra milyen a legjobb barát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, akire bármikor számíthatok, kiáll mellettem, de ha nincs igazam akkor azt is a szemembe mondja, és nem másoknak a hátam mögött, tisztán szeret, nem hazudik nekem, mindent elmond ami vele történik, és énis elmondhatom neki, bármire megkérhetem (reális dolgokat értek ezalatt..), bármikor kell, ő ott van nekem, ha éjjel 4kor hívom fel valamiért, akkor is "rendelkezésemre áll", kedves, őszinte, megbízhatok benne, nem basz át ...teljes mértékben önmagam leehtek mellette, és ő is mellettem. és ugyanezek természetesen rám is ugyanennyire igazak.

stb.

2011. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lof.szapitsádba
2012. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!