Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik osztályban jobb a...

Melyik osztályban jobb a közösség: aminek a nagyrésze fiú és csak kevés lány van vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon függ a személyiségektől... a lányok általában kedvesek, így azt mondanám, hogy ahol több a lány... viszont a lányok nagyon össze tudnak kapni, sőt háborúzni...

Én nem rég váltottam osztályt, az előzőben lányból volt több, a mostaniban fiúból... és a mostaniban határozottan jobb a légkör.

2011. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
a fiuknal egyertelmuen.. a sport ossze hozza a jo tarsasagot.. a lanyoknal a nagyon kulonbozo egyenisegek nagyon szet tudjak valasztani a tarsasagot
2011. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A lányok undorítóan tudnak viselkedni, ha összezárják őket. Érzékenyek, de egyben bunkók a társaikkal. Főleg ilyen általános iskola felső tagozatban. Azt vettem észre, hogy a lányok gyakran kibeszélik egymást, de úgy, hogy az illető úgyis megtudja mit beszéltek, mert vagy hallja, vagy ha valakit tényleg nagyon utálnak, akkor nyíltan a szemébe mondanak olyan dolgokat, amiről fel sem fogják, hogy milyen súlya van. Ehhez képest a fiúk az osztályokban mindig kiállnak egymás mellett, nem sértegetik egymást nyíltan, csak ha tényleg oka van... Én akkoriban nagyon szenvedtem. Mindig mentek ezek a tipikus "melyik fiú tetszik" meg hasonló tárgyalások másfél órákon keresztül, én meg sosem voltam valami csajtémákról beszélgető lány.
2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de inkább járnék nagyrészt fiúkból álló osztályba. A fiúk ritkábban veszekednek, ha mégis összevesznek van egy verekedés és minden megy tovább.

Ha a lányok megharagudnak egymásra klikkeket alakítanak és megy az áskálódás a szurkapiszka meg az egymás háta mögötti duma, sőt lehet hogy mindez úgy, hogy közbe a másik szemébe mosolyognak. Ha valakit ki akarnak csinálni képesek addig gyötörni még az illető komolyan fontolóra veszi az öngyilkosságot is. Ez később se sokat változik, és ezt utálom is a nőkben rendesen. Most is sokkal jobban kijövök a férfi kollégákkal, mert képtelen vagyok felfogni, hogy miért kell egy évekkel ezelőtti sértődés miatt a mai napig gyűlölködni és mosolyogva egymás alá tenni. Ez utóbbi ügyben az a legkülönösebb, hogy külön-külön mindkét nő normális lenne, csak egyszer összevesztek és azóta nem bírják egymást, ráadásul a történteket mindkettő tök máshogy mesélte el nekem.

2011. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
Ahol sok làny van ès csak 1-2 fiù. Nem ördögök a lànyok,csak meg kell nevelni őket,ajàndèkot adni nekik,csajozni. De ahol sok ürge van ès kevès gàdzsi,ott az ürgèk farkassà vàltoznak.
2018. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!