Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan rosszul esik, hogy csak...

Olyan rosszul esik, hogy csak 2-en köszöntöttek fel. Másokat meg vagy 40-en. Titeket hányan szoktak?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom..facebookon ugye látják mások, hogy mikor van és a 250 ismerősömből csak ketten írtak. Suliban meg nem voltam. Sms-t se kaptam. Én mindig írok az üzenőfalára annak, akinek van, még ha nem is vagyunk extra nagy barátok. Nekem meg csak 2-en:/ Pedig vannak nagyon jó barátaim is. Többi osztálytársamnak mindig ilyen 40-en írnak. Nem mintha ezen múlna, hogy mennyien szeretnek, de azért kicsit rosszul esik:(
2011. jan. 17. 18:17
1 2
 1/15 anonim válasza:

nyugi, nekem sem szoktak írni. kivéve a párom és tényleg 1-2 ember. Nekem anyu sem mondja h boldog szüli/névnapot...

ez ne idegesítsen! tudom h rossz érzés, de ne foglalkozz velük.

2011. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémáidat.
2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron van a szülinapom, akkor nem nagyon facebookoztam... értem én, hogy mindenki nyaral, vagy valami, de azért a kerek 0 köszöntést akkor is keveslem... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy van, aki sokkal rosszabbul jár.

Amúgy pedig nem kell vele foglalkozni, ilyenkor legalább kiderül, kire számíthatsz igazán.

2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!!

plusz 1

2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

boldog születésnapot :)


most már hárman köszöntöttek fel :)

2011. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :)
2011. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ma van, ha felköszöntesz akkor én is téged!:D:P


Engem is alig köszöntöttek fel de én betudom annak, hogy töröltem magam fészbukról...xDDD

2011. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot:)


ne idegeskedj, ez a TE ünneped, úgyhogy ne rontsd el ezzel:) Attól, hogy nem írtak, még a barátaid!

2011. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
XD Nekem is ma van a szülinapom, de csak volt barátom hívott fel, hogy lebasszon, hogy miért nem vagyok vele több időt. Mondjuk én csak röhögök rajta, sosem törődök az ilyen dolgokkal. Meg anyum úgyis csinál nekem aranygaluskát, ami mindenért kárpótol:) (Igaz én nem is vagyok fenn ilyen közösségi oldalakon.)
2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!