Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Google főoldalán az emblémán...

A Google főoldalán az emblémánál különböző évfordulós logok szoktak lenni (nem tudom másképp megfogalmazni), jelenleg Freddie Mercuryra emlékezve. Hogyan tudom elérni, hogy az én születésnapomat írják ki oda minden évben, és azt az egész világ lássa?

Figyelt kérdés
Amúgy semmi baj nincs velem, teljesen normális, az átlagosnál szerényebb ember vagyok.
2011. szept. 5. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán gyűjts össze 500 millió aláírást (tehát ennyi ember támogatását) annak érdekében, hogy ez megvalósulhasson!

Ha ez megvan, akkor te erről leszel híres, és méltán szerepelhetsz a Gúgli főoldalán.

2011. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél világhiresség és halj meg a csúcson.
2011. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy semmi baj nincs velem"

Hát azért ebben nem lennék olyan biztos:D

2011. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg CTRL+S-el le tudod menteni, utána meg azt csinálsz vele, amit nem szégyellsz.
2011. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán tégy valami hasznosat a világban!
2011. szept. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!