Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ötleteket hogy hova menjünk...

Ötleteket hogy hova menjünk kirándulni az osztállyal?

Figyelt kérdés

9.-esek vagyunk 36 fős az osztály és 1 napos kirándulásra mehetünk.Szóval ne Horvátország meg ilyenek mert mire odaérünk jöhetünk is vissza x)

Bács-Kiskun megyébe van a sulim közelebbit nem akarok mondani...Csak hogy ne olyan távoli helyeket mondjatok.

Persze az is érdekel hogy miért azt a helyet ajánljátok mit csinálhatnák ott.Csak ne múzeum meg ilyenek.Valami jó kis program kéne.


2011. jan. 24. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjetek a Zemplénbe kirándulni! Komlóska tuti hely!
2011. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyöngyös, és onnan egy kis mátrai séta? :) Az szép, és picit el lehet szakadni a világtól :)
2011. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kocsmázzatok.
2011. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kis túra?:)

nemrossz ötlet



utolsó köszönöm az értelmes válaszodat-.-

2011. jan. 24. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mentek a Mátrába, szerintem kövessétek a Piros ösvényt (ha jól emlékszem az), lesz kb 1-2 órányi sétára a vasúttól egy Barna-rét nevű kis aranyos hely :) Én személy szerint imádtam ott heverni, jó kis piknikes hely, esetleg leeht rendezni ott egy számháborút játszani :)


Hazafelé meg esetleg kis erdei tévelygés, iránytűvel belőni a Sárga ösvényt (az voltaképpen a kisvasút sín) azon is poén visszasétálni, plussz van egy agyongraffitizett állomásépület (erősen elhagyatott), ha visztek lámpát, lehet borzongani egy picit a hu-sötét pincében :)


Aztán vissza az ösvényen, és vonattal meg haza :)

2011. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!