Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bocsi hogy egyszerre több...

Bocsi hogy egyszerre több kérdést teszek fel sorry 1. Hány éves korotokban szeretnétek családot? 2. Fiúk:egy 14éves srácot msnen keresztül hogy tudok hatni rá? 3. Hamarosan megyünk az osztállyal kirándulni

Figyelt kérdés

2.Mármint hogy belém szeressen. és csak egy héten 1-szer találkozunk zenekaron akkor sem beszélgetünk.

3. (barlangban alszunk folyóban fürdünk stb. ) és akkor fog megjönni mit tegyek? Tampont nem akarok


2010. márc. 23. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz még annyira meleg, hogy folyóban fürödjél. mondd, hogy meg vagy fázva, és kész. sötét mackógatyát vegyél fel, és vigyél magaddal nedves törlőkendőt, mert lehet, hogy nem lesz kézmosási lehetőség mindenhol.


a többiben nem tudok tanácsot adni, már túl felnőtt vagyok az ilyesmihez :)

2010. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1, én olyan 20-25 éves korom körül szeretnék férjhez menni, azután gyerek :)

2, Beszélgess vele msnen, kérdezd meg h h van vagy vmi, aztán majd jön magától minden :) Élőben meg várj amíg ő jön oda, vagy legalább jeleket küld, aztán te menj oda :)


3, Az előttem szóló már leírta :)

17/L

2010. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösszi ez eddigi válaszokat:D

de légyszi még irjatok fiúk is a 2.kérdéshez!!

2010. márc. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!