Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan vihetném véghez?

Hogyan vihetném véghez?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha nekem az a személyiségtípus tetszik, ami megbotránkoztat, olyan dolgokat csinál ami eltér a megszokott hétköznapi dolgoktól és mindezt határozottan teszi?

Úgy érzem amilyen jelenleg vagyok az csak egy "eredménye" az eddigi életemnek/félelmeimnek és ez egyáltalán nem az önmegvalósítás útja, inkább csak egy kínszenvedés. Többször megpróbáltam már, többször sikerült is elérnem, de a környezetem miatt (én legalábbis így érzem) olyan érzésem van, mintha folyamatosan elbutulnék, mintha egy láthatatlan hályog lenne a gondolataim körül, ami nem tud kitörni/nem tudom megvalósítani őket. A hangulatom ingadozik, hirtelen a semmiből hatalmas önbizalmat kapok, majd vagy az idő, vagy valamilyen belső felülbírálás hatására elmúlik, de úgy, hogy utána még beszélni sem lesz kedvem. Ok nélkül ideges vagyok (kényszerreakciók pl újakkal kopácsolás az asztalon, cipzár huzogatás stb) és észre sem veszem sokszor.

Meg akarok változni, de hogy?


2011. jan. 25. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én meg néha szeretnék teljesen átlagos gondolkozású lenni,akik családot alapítanak átlagos életmóddal,szeretik egymást és összetartanak,és boldogan élnek.Nemcsak pozitív oldala van,ha máshogy gondolkodsz mint a többiek.Mivel nem állsz be a "képmutató,nyálas"társadalomba,nem sok barátja lesz az embernek,mert érzik hogy átlátsz rajtuk,érzik hogy te nem olyan vagy mint ők,és általában a hasonló a hasonlót vonzza.
2011. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!