Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetek a szakdolgo...

Honnan szerezhetek a szakdolgozatomhoz statisztikai adatokat a vendégéjszakák számára vonatkozóan egy település vagy egy kistérség esetében?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a vendégéjszaka? Gondolom fel kell hívni az adott település összes panzióját, hoteljét vagy emailben kérni tőlük adatokat. Illetve van ez a idegenforgalmi díj, amit mindenkinek fizetni kell 18 éven felül, ezt gondolom az Önkormányzat tudja, mennyit kap, gondolom oda fut be. Első körben felhívnám az ottani önkormányzatot, lehet hogy lennének még ötleteik.
2011. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
nem kell minden szállót felhívni, dehogy :) mivel az idegenforgalmi adót a vendégéjszakák után fizetik, a helyi önkormányzat tud ebben felvilágosítást adni. az egész kistérségről pedig a kistérség központjában érdeklődj :) sok sikert!
2011. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ksh.hu-n mintha már láttam volna hasonlót, nézz rajta körül.

Én is innét gyűjtöttem a szakdolgozatomhoz statisztikai adatokat.

2011. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Rajta vagyok az ügyön.:)
2011. jan. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!