Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az anti-alkoholi...

Mit gondoltok az anti-alkoholistakrol? Pozitiv vagy negativ tulajdonsagnak tartjatok ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok róla véleménnyel. mintahogy arról sem h vki dolgozó ember.
2011. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia, szerintem pozitív, én is az vagyok
2011. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán kedvelem őket. Csak a csendeseket. Akik nem szólogatnak be, azokkal nincs semmi bajom. Viszont akiktől nem is lehet csak a csesztetést hallani, meg grimaszolnak és beszólogatnak, ha bárki csak 1 pohár valamit megiszik, azoktól a falnak tudok menni. Amúgy is utálom az olyan tudálékos embereket, akik mindig mindent jobban tudnak, és rá akarják erőltetni az okosságukat másokra. Persze nem azt mondom, hogy nem lehet alkohol nélkül élni. És hangsújozom, akik nem szólogatnak be, vagy grimaszolnak, azokkal semmi bajom.
2011. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán gondolkodtam még ezen.

Viszont érdekelne, hogy miért kérdezed.

Márcsak azért, hogy milyen nézőpontból közelítsük meg a véleményünket róluk.

2011. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem az anti-alkoholistat, aki nem iszik, de nem zavarja, ha mas iszik, nem szol erte. En ilyen vagyok es kineznek nehanyan ezert. Beszolnak, hogy "hat, most meg elnezzuk ezt neked" meg hasonlokat, de tenyleg rosszaloan, hogy ez mas, mint ok. Felnott emberek, nem tinik.
2011. jan. 30. 03:11
 6/10 napietus ***** válasza:

az én apukámról 8 éve derült ki, hogy szívbeteg. azóta egyáltalán nem iszik, semmit sem. volt egy "térítő" korszaka, amikor úgy érezte, mindenkit meg kell győznie, hogy ne igyon, az kicsit idegesítő volt :) de ezen már túl van, szerintem nincs ezzel gond. aki emiatt elítél, az hülye :) én nem vagyok kimondottan antialkoholista, mégse iszom túl gyakran, mivel ha megyünk valahova, ált. én vezetek. szóval mégis látens antialkoholista vagyok :P


29/N

2011. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
ja, ah Téged zavar, hogy beszólnak, ajánld fel, hogy Te úgyse iszol, majd leszel a sofőr. még örülni is fognak :)
2011. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben még írígyelhetőek is. Ők tuti, hogy nem isszák hülyére magukat az összejöveteleken. Ők tuti, hogy a buli végén is kultúráltan tudnak még viselkedni.

Ha valaki jó fej, akkor jó fej alkohol nélkül is, ha valaki dinka, akkor pedig csak még dinkább lesz ha iszik.

2011. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Ha azért nem iszol mert nem ízlik akkor rendben van. Viszont ha azért nem(csak mert van egy ilyen barátom) mert egészségtelennek tartod akkor rugalmatlannak gondolnálak. Én se vagyok iszákos típus(soha nem rugnék be) de egyszer-egyszer jól esik meginni egy-két pohárkával valamiért. Nem azért mert "menő", vagy hogy jó kedvem legyen(köszönöm mindig az van) csak mert izlik...


L/19

2011. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Unalmasak... :D Szóval mindenképp negatív, nálam legalábbis biztosan. Ők azok, akik semmi hülyeséget nem csinálnak, vagy mondanak, így nem is lehet a "party lelke" címkét rájuk aggatni :D Az anti még mindig jobb mondjuk, mint a másik véglet. 29/F
2015. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!