Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ez mire volt jó neki?...

Most ez mire volt jó neki? Annyira sz@r, hogy ilyennel szórakozik!

Figyelt kérdés
Ismerősöm írt sms-t egy félórája, hogy a mai földrengés megrongálta a házát, életveszélyessé vált, így a kocsiban alszik. Már majdnem szóltam egy másik ismerőősnek, hogy segítsünk, de még megkérdeztem, hogy miből gondolja, hogy életveszélyes, erre megírta, hogy karvastagságú repedések lettek rajta. Kérdeztem, hogy mit érzett, miből vette észre a földrengést, erre írta, hogy mintha tengeren lett volna, minden dőlt össze. Picit gyanút fogtam, mert jelenleg még sehonnan nem hallottam ilyen jelentésekről, amiben ilyen károkról lett volna szó, megírtam, hogy ne túlozzon. Erre bevallott mindent, hogy nem is igaz, csak szórakozott, nem is érzett semmit, kára sincs, a sötétben úgyse látná a ház falát, ha repedések lennének rajta, még én voltam a hülye, hogy elhittem. Elöntött a pulykaméreg, hogy ilyenekkel szórakozik, és elküldtem a fészkes fenébe. Persze, hogy volt megsértve. Mégis ez mire jó egy 49 éves férfinak? Nem tinédzser már! Igaz, hogy egyedül él, lehet, hogy unatkozik, vagy sajnáltatni akarta magát, de ez akkor is nagyon gáz, mert mi lett volna, ha közben elindul vki, hogy segítsen?????
2011. jan. 29. 23:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Persze, hogy Ő volt megsértve.
2011. jan. 29. 23:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem idegesítettem volna fel magam egyáltalán. Csak néztem volna egy hatalmasat, és komolyan elgondolkoztam volna a pszichikai állapotán, és hogy ebben mégis mit lát humorosnak,mert valóban nincs vicces része. Pláne ha már ennyi idős.

Retardáltakkal nem érdemes foglalkozni, mégkevésbé idegeskedni miattuk:)

2011. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magának árt, ha legközelebb segítségre van szüksége, nálad hiába kopogtat..
2011. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Errol az jutott eszembe, hogy volt az az ongyilkos no, aki a Facebookra tobbszor is kiirta, hogy ongyi lesz es mindig kamuzott, mig egy napon ujra kiirta es azt a valaszt kapta, hogy ne vetitsen mar, senki sem segitett. O meg megtette es meghalt...az ilyen emberek, mint az ismerosod eljatszak az emberek bizalmat. Erdekes modon azt alt. egyedulallo, idosebb emberek szoktak csinalni. Lehet, hogy tenyleg unatkozik vagy maganyos es igy akarja magara felhivni a figyelmet.
2011. jan. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismered azt a mesét, amikor a pásztor farkast kiáltott? Unatkozott, nem tudott mit csinálni, elkezdte üvöltözni, hogy farkas. a falubéli emberek odaözönlöttek segíteni, aztán a juhász vigyorogva mondta, hogy csak unatkozott. Ugyanezt eljátszotta pár héttel később is. Akkor már voltak, akik nem siettek a segítségére, mondván: 'A múltkor is csak hazudott'. Pár hét múlva valóban farkas jött, ekkor is elkezdett kiáltozni, de az emberek a faluban már csak fogták a hasukat, és senki sem mozdította a füle botját. A juhászt és a juhait széttépték a farkasok. Itt a mese vége. Ezt a mesét ajánlom a kedves, vicces kedvű ismerősödnek.
2011. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09:21

Erre pszichológusok rácáfoltak többszöri kísérlettel. Először is mindig volt pár olyan hül*e aki akár ötödszörre is odafutott. Másodszor ha a pásztor szülei éltek, ők akármennyiszer odafutottak, a lényeg a hangsúlyon van.

2011. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mesében nem volt szó a pásztor szüleiről, másrészt pedig a szülők gyakran igen messze adták a gyerekeket dolgozni, ne a mai világot vedd alapul. Mikor volt 8-10 gyerek, nem volt akkora kötődés, vagy legalábbis nem ilyen jellegű, mint manapság.

Azt az egy- két hülyét pedig meggyőzte a többi értelmes, hogy nem érdemes rohangálni hozzá, már 2x átvágta őket.

2011. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11:17


Egy szóval sem állítottam, hogy a kérdező annyira kötődne ehhez a személyhez, hogy többszöri szórakozás után is hinne neki. Azt mondom, hogy ez függ a kapcsolati viszonyoktól és nem kell általánosan érteni, és ez a többi mesére is igaz.


Amúgy nyomós okom van feltételezni, hogy ez fontos valaki a kérdező számára, hiszen ha nem törődne vele nem írta volna ki kérdésnek. Ha most felhívná hogy kigyulladt a háza, talán megkérdezné, hogy "most szórakozol?" de miután erős, határozott hanggal jönne a válasz, hogy "nem" a kérdező hinne neki...

2011. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!