Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mit lehet az...

Miért ilyen? Mit lehet az ilyennel tenni?

Figyelt kérdés
Győrbe járok gimibe, van egy lány osztálytársam, egész nap csak a helyén ül egyedül, néz maga elé, nem beszélget senkivel, szünetben sem megy ki, amúgy értelmes, tehát nem szellemi fogyatékos, csak elég furán viselkedik, Egy barátja sincs az osztályban, hiszen csak akkor beszél pár szót, amikor kérdezi valaki. Esetleg valaki ismer ugyanilyen embert? Én tényleg nem tudom mi lehet a baja. :/
2011. okt. 21. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy narkós titokban,és csak a cuccra gondol,vagy lázadónak akar tűnni és elutasítja a kommunikációt a kortársaival,mert lenézi őket;de a kettő nem zárja ki egymást.
2011. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy jobban szeret egyedül lenni és töprengeni. De az is lehet hogy nincs nagyon olyasvalaki az osztályban akivel szivesen beszélgetne. Lehet, hogy látottak alapján már felállitott az osztályban lévő emberekről egy képet és elutasitó velük ez miatt. Esetleg senki sem probált még vele beszélgetni?
2011. okt. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hallgatag, visszahúzódó, félénk. Csak akkor beszél, ha van mondanivalója. Próbálj vele barátkozni, dumcsizni, talán vevő lesz rá. Hívjátok ki magatokkal szünetben és beszélgessetek vele. Talán nehezen oldódik társaságban. Nincs vele semmi gond.
2011. okt. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!