Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez ciki? Farsangkor az osztály...

Slora kérdése:

Ez ciki? Farsangkor az osztályfőnökünk azt akarja, hogy öltözzünk be. Meg is van a téma:az oszt. Fő lesz a 'pásztor'mi pedig a bárányok. Fel kell húznunk ilyen fehér gyapjús pulcsit és végig kell vonulnunk.12/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam:tavaly naptárakank öltöztünk be.Kartonpapírt(azt hiszem)kellett felvennünk.Mi voltunk a február napjai.És szöveget kellett rá írnunk pl.:doga a János vitézből.És a legrosszabb:gázálarcot kellett húznunk.Annyira kellemetlen volt..
2011. jan. 31. 13:48
 2/20 anonim válasza:

Ha ti találtátok ki, és jó ötletnek tartjátok, akkor nem ciki. Ha az ofő állt ezzel elő, akkor elég gáz szerintem.

32/nő

2011. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon, bocsi. Legutóbb óvodában volt rajtam jelmez. Én biztos nem öltöznék be.

12L

2011. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ő maga állt elő ezzel.Az egész osztálynak semmi kedve ehhez.Tavaly még csak-csak kíváncsiságból kipróbáltuk.

Aztán mondja hogy ez az osztály döntése.(ezt akkor mondta amikor az egyik osztálytársam felszólalt,hogy nem akar beöltözni)Méghogy az osztály döntése!!

2011. jan. 31. 14:04
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ciki a véleményetekre viszont kíváncsi vagyok.Az egész osztály próbál meglógni,hogy ne kelljen ott lennie
2011. jan. 31. 14:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Farsang, nem igaz mi értelme ennek az egésznek..én mindig is utáltam..felesleges időpazarlás, régen csak az idegeim irtották vele
2011. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

igen ciki.

ha ti találtátok ki az gáz, ha az ofő, akk a még gázosabb.

2011. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az ofő ötlete volt.Ha a farsangra gondolok,hogy hogyan fogunk kinézni..nevetnem kell de sírnom is
2011. jan. 31. 14:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz,ez a farsang lényege hogy beöltözzetek,mi még 8.-ban is tök vidáman öltöztünk be :D
2011. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gázálarc marha jó,egyátalán nem ciki.
2011. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!