Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted írjak a női oldalon...

Szerinted írjak a női oldalon a fogyásom történetéről - miközben folyamatosan csinálom?

Figyelt kérdés

találtam egy női oldalt, van ott mindenféle téma, fogyókúrás is, találtam rengeteg naplót is ezzel kapcsolatban. jó funkciói vannak a naplókban, le lehet rejteni azok elől, akiknek nem szeretném "mutatni", teletűzdelni képekkel, stb.

sok ilyen fogyókúrás naplót olvasgatok hetek óta, de a legtöbbet nálam jóval idősebb nők írják - jó, van, aki nem jóval idősebb, csak pár évvel -, és nincs annyi súlyfeleslegük mint nekem. nekem betegségből kifolyólag lett több, mint 50 kg többletem, de már le tudom adni, hiszen kezelve lett, kaptam gyógyszert...


szerintetek belekezdjek?


N22


2011. febr. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

minden nő ír legalább életében egyszer naplót

tedd te is nyugodtan


ha meg olvasód is akad,szövődhet barátság,kaphatsz biztatást


vesztenivalód nincs,maximum megunod és törlöd

2011. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IGEN! Ez nagy motiválás lehet mindenkinek, főleg, hogy ilyen nagy súlyfeleslegről van szó. Képeket is tegyél hozzá!
2011. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MIndenképpen ;) és dobj egy linket ha megcsinálod én mindenképpen elolvasom :D egyébként sok sikert kívánok a fogyókúrához :D
2011. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon aranyosak vagytok :)

jövő hét hétfőtől kezdem a fogyókúrát, mert a héten megyek majd az orvoshoz, aki ellát tanácsokkal, megnézni a vérvételem eredményét

2011. febr. 1. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
A hoxáról van szó, igaz? Ha megnézed, mások is írkálnak fogyókúra kellős közepén, vagy előtte. Ártani nem árthat, ne zavartasd magad.
2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Szerintem sokaknak adhatnál ezzel önbizalmat és bátorságot egy fogyókúra elkezdéséhez, vagy éppen továbblendülni.
2011. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem a Hoxa, de amúgy azt is néztem, de valahogy nem jött be... Amúgy szerintem az inkább ilyen babás portál.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2011. febr. 2. 05:25
 8/8 anonim ***** válasza:
És tényleg dobj egy linket, kíváncsian várjuk:)
2011. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!