Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért panaszkodik mindenki...

Miért panaszkodik mindenki itt a gyakorikerdeseken? Ennyi depressziós ember lenne? Ezek szerint ez az oldal megmutatja a társadalmi helyzetünket?

Figyelt kérdés
Ok tudom azért van ez az oldal hogy feltegyünk kérdéseket!De a legtöbb ember csak panaszkodik és egymás fikázása,lehurogása megy!Vagy csak nekem tümt fel?
2011. febr. 4. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, az jön ide kérdezni, akinek problémája van. Dicsekedni ott az iwiw.
2011. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én legalább tudom magamról, hogy depressziós vagyok...
2011. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó ok én értem!De egymás fikázása megy tipikus magyar mentalitás szerint.Ha valaki mást mond,vagy kicsit más az elképzelése,akkor már levan hurrogva hogy mekkora egy szemát barom,miközben nem is ismeri!Ok persze de én akkor sem értem,hogy sok ember azt gondolja hogy itt fog választ kapni a megoldásira.Persze igen lehetséges,de egy két ember olyan kérdést tesz fel,hogy még egy pszichologus is kevés lenne,nem egy átlag gyk olvasgató vagy írogató!
2011. febr. 4. 20:12
 4/10 anonim válasza:
100%
Figyelj, szerintem sok ember gátlásos, és mivel eme oldal hatalmas előnye az anonimitás, ezért itt könnyebben kérdez az ember a problémáiról. A társadalmi helyzetünkhöz szerintem semmi köze, csak van pár paraszt aki beszólogat másoknak mert ebben élik ki magukat.
2011. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 yuda ***** válasza:
100%

Szerintem eggyel sem több az itteni depressziós,mint az életben-legfeljebb ott jól palástolják :)


Az egymás fikázását pedig már leírta valaki: azért,mert a névtelenség álarca mögé bújva elszállnak a maradék gátlásai is és kibújik belőle az állat (elnézést az állatoktól) :)

2011. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan itt anonim arcoskodnak,aki meg itt depizik annak a családja tré és semmit nem lehet megbeszélni velük.Nagyon egyszerűen meg lehet oldani.A bunkókat nem lereagálni,vagy nem kell erre az oldalra jönni.
2011. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezért van az oldal.
2011. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akinek szép és jó az élete és nincs semmi problémája, az miért jönne ide panaszkodni?
2011. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az oldal azt mutatja meg, hogy a legtöbb ember nem mer vagy nem tud szemtől szembe kommunikálni. A legtöbb kérdés ugyanis olyan, hogy ha a kérdező nem begépelné ide, hanem átmenne a másik szobába megkérdezni a férjét/testvérét/gyerekét, akivel épp problémája van, akkor nagyobb eséllyel lehetne adott problémát megoldani.
2011. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek nincs problémája az azért jár ide hogy röhögjön, néhány ember vitáján, mert azok nem képesek felfogni, hogy ezerarcú a világ és nem egyen arcú. Egyszóval a fő panasz folyton az, hogy mért nem tudunk alkalmazkodni egymáshoz.
2011. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!