Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Regisztrálhatok-e? Ide egy...

Regisztrálhatok-e? Ide egy katolikus ember felregisztrálhat? Úgy értem megbízható az oldal? Nem olyan mint a vidám vasárnapos hülyeség?

Figyelt kérdés

[link] Az International Christian Internet Church(Nemzetközi Keresztény Internet Egyház)

Arra lennék kíváncsi hogy ide egy katolikus ember felregisztrálhat?Úgy értem megbízható az oldal? Nem olyan mint a vidám vasárnapos hülyeség???


2011. szept. 21. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Köszönjük, hogy megemlítik a Vidám Vasárnapot! Halelujah! Dicsőség az Úrnak! Persze, lehet regisztrálni!
2011. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem a kérdést. Miért ne regisztrálhatnál??
2011. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg a vidám vasárnapos sokkal, de sokkal megbízhatóbb! Ott legalább nem írnak elfogadhatatlan dolgokat az emberek!
2011. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

:D Oda regisztrálsz, ahova akarsz.

Nem tudom, hogy ez az oldal mi, de pl. a házasságról szóló rész szóról szóra ugyanaz, ami a hit gyüli oldalán is van. Felismertem. Úgyhogy ha nem is ugyanaz, de olyan társaság, akik nem ítélik el a hit gyülit. Ez tuti. Meg hasonló a hitvallásuk is.

2011. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kzs ***** válasza:
71%

Természetesen regisztrálhatsz ide, de a szavakkal nem ártana, ha óvatosabb lennél.


Mert ha Te úgy gondolod, hogy a Biblia nem azt mondja, amit ott, abban a műsorban hirdetnek - vagyis ha vannak bizonyítékaid azzal kapcsolatban hogy a vidám vasárnap "hülyeség", akkor könyörgöm...legyen már annyi tisztesség benned, hogy megírod azokat oda a műsorba - ahelyett hogy itt uszítasz és rágalmazol.


Jó??? Ugye nem nagy kérés??

2011. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 yuda ***** válasza:
78%

Én pedig megmondom őszintén azt nem értem, hová tünnek bizonyos kérdéseknél a jelentési lehetőségek, mint pl. ennél bejelölném, hogy oldalt reklámoz-semmi több- persze bújtatva akarja és becsomagolja egy köntösbe, de semmi több, mint reklám.

Moderátorok!

Hol a jelentés gomb némely kérdésnél?

2011. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:55


Ezt a kérdést már valaki bejelentette, ezért nincs ott a "Baj van ezzel a kérdéssel?" szöveg. Tehát a modik most vizsgálják, vagy már vizsgálták, és úgy döntöttek, hogy maradhat.


Ha szeretnéd újra vizsgáltatni, akkor emailben megteheted: Írj a moderator@gyakorikerdesek.hu címre, írd le, hogy szerinted mi a gond a kérdéssel.


Szerintem egyébként az a baj vele, hogy provokatív, és sértő; gondolom, nem kell részletezni...


Am. az oldalt láttam már régebben; a fórumot nem néztem, csak a vicceket. Azok jók.

Viszont a tanításokon vagy prédikációkon vagy nem tudom, minek is hívják ezeket ott; szóval azokon elaludtam (kevés Biblia-magyarázat, sok duma, némely dolgokat pedig elég furcsán értelmez ez a névtelenségbe burkolózó pap).


Szóval, szerintem egy katolikus ember nyugodtan felregisztrálhat oda, ha bírja az ilyesmit.


Üdv.

2011. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha kérdést tettél fel, akkor már regisztráltál.

Akkor mi a kérdés?

2011. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!