Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok budapesti...

Miért gondolja sok budapesti felhasználó, hogy csak Budapestből áll az ország?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdésből illetve válaszból az jön le, hogy a budapesti felhasználók nagy része, úgy gondolja, hogy csak budapesti emberek fordulnak elő ezen az oldalon, hogy csak ott élők netezhetnek, kérdeznek, keresnek, érdeklődnek...Csak én tartom ezt felháborítónak, sértőnek?
2011. febr. 7. 21:00
 1/5 Bretso ***** válasza:
20%
Olyannyira csak te találod sértőnek, hogy én még észre sem vettem semmi ilyesmit. Pedig én is vidéki vagyok, igaz koleszom Budapesten van.
2011. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem mindenki hozzáteszi, hogy melyik helységben keresi, amit keres...
2011. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem, hogy ha pl. kutyakaja-fellelhetőséget kérdez valaki és nem írja oda hol akarja megvenni, a többség rá se kérdez, egyből budapesti boltokat ír.


Ilyenkor a kérdező:

1. Gyorsan beírja, hogy nem Pesten, hanem Békéscsabán akar venni

2. Megköszöni és fel sem merül senkiben hogy városmeghatározás nélkül válaszoltak, mert egyértelműnek tartották BP-t.

2011. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Általában azok gondolják így, akik betelepült és nem tősgyökeres pestiek, Pest egyik lepusztult külvárosában élnek stb. Én azt vettem észre, hogy akik már születésük óta itt élnek, azok tisztelik vidéket és semmi különbséget nem tesznek vidék és Bp. között. Érdekesnek találják, mert gyakran nyaralnak Bp-től távol.

17/L

2011. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És miért gondolja sok szabolcsi vagy borsodi felhasználó, hogy csak Szabolcsból/Borsodból áll az ország? Mert ilyen is van.
2011. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!