Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél egy ilyen szomszéddal?

Mit tennél egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Alattunk egy öreglány lakik, este 8 és reggel 8 között szinte nem is alszik, viszont kopogós papucsban mászkál, ajtókat rángat, nyüzsög a lakásban. Viszont tagadja, mert már beszéltük, hogy zavar minket az éjszakai alvásban. Ha ledübörgök, amikor elfogy a türelmem, akkor mégjobban csinálja. Szóval egyértelmű, hogy alulról halljuk. Egyébként van egy kisgyerekünk, szóval olyat ne tanácsoljon senki, hogy csináljunk rendszeresen házibulit. A közösképviselő nem foglalkozik a témával, már neki is panaszoltam a helyzetet. De én már kész vagyok idegileg, hogy minden éjjel hallgatni kell a szomszédot.
2011. febr. 8. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

járkálj te is magassarkúba amikor nem alszik a gyerek, hátha észreveszi hogy mennyire zavaró dolog.

amúgy anno hozzánk állandóan feljött az alsó szomszéd, h anyum magassarkúba mászkál és mit képzel, közbe nem is mászkált abba 2. linóleumunk volt. állandóan feljött pampogni. szerencsére elköltöztünk onnan. szóval lehet tényleg nem is ő mászkál, hanem más. panelba sokminden áthallatszódik, még a lekopogást is hallhatja más.

2011. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepjétek meg az öreglányt Valentin napra egy gumitalpú papuccsal, kínaiban fillérekért kaptok. El lesz olvadva a hálától, nektek meg csendesek lesznek az éjszakák. Persze ne mondjátok meg, miért kapta!
2011. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen biztos vagy benne, hogy lentről jön a zaj, az is rengeteget lefog a hangból, ha a hálószobába vastag padlószőnyeget tesztek.
2011. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy sem a szomszédot kell szidni, nem ő tehet róla, hogy szar a ház hangszigetelése. Ha randalírozna, akkor természetesen szólhatnál érte, de mindenkinek szíve joga sétálgatni a lakásában, ha épp nem jön álom a szemére. Valószínűleg ő is hallgatta, amikor annak idején a kisgyereketek éjszakánként felsírt. Gyakorlati megoldást kell találni, a hangszigetelést kell valahogy megoldani. A vastag szőnyegpadló még viszonylag pénztárcabarát megoldás.
2011. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szval akkor nappal alszik, és éjszaka tesz-vesz ?! :O

Sztem is az ajándék papucs a legjobb ötlet, vannak a kínaiban, meg piacokon ilyen gumipapucsok, olyanok, h az egész talp benne van, tehát ki sem tud csúszni véletlenűl, ez amúgy is szuper sztem időseknek, mert az említett kopogós, magas papucsokban könnyen el lehet botlani, és egy idős személynél egy botlás is végzetes lehet...

2011. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben pedig költözés, kertes ház. Probléma megszűnt.
2011. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azért ne kössétek a Valentin-naphoz, ugyanis az a szerelmesek napja, és az öreglány félreérti.... :)
2011. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!