Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenhol vannak elviselhetetl...

Mindenhol vannak elviselhetetlen emberek? Mit tennél, ha a munkatársaiddal és/vagy közvetlen főnököddel problémáid akadnak?

Figyelt kérdés

Ott maradnál egy olyan munkahelyen, ahol állandó összezörrenések vannak a munkatársaiddal és ez hátráltatja a munkavégzést? Ha állandó félreértések és lebaszások vannak? Ha minden nap úgy indulsz el, hogy előre félsz mit fogsz elrontani és hogy valaki biztos észreveszi és leszid érte. Ha állandó az áskálódás és egyik másik kollegádat legszivesebben megfojtanád egy kanál vízbe. Mindezt úgy, hogy te maximuálisan mindent megteszel a munkádért és a legjobbat akarod kihozni magadból.

Mit tennél? Váltanál? És ha nincs mire váltani? Ha rajtad múlik a családod megélhetése?

Mit tennél?


2011. okt. 17. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Befognám a pofámat, és tűrnék, ahogy eddig is tettem. Közben keresnék másik munkahelyet, és lépnék, ha van valami. De csakis akkor, ha az biztos.
2011. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a főnököm zsigerből utál, fél év telt el mikor valaki elszólta magát hogy miért

én a váltani szeretnék és remélem sikerül is, igaz az is benne van, hogy szeretnék közelebb kerülni a lakhelyemhez


http://www.youtube.com/watch?v=9M_cTlABxYo

2011. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam maradni ilyen munkahelyen, pszichiáter lett a vége, aki azt mondta, ha még élni akarok, mondjak fel. Felmondtam. Azóta nyugodt vagyok, igaz, kevesebb pénzzel, de egészségesen!!!
2011. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy váltanék!! Örülnék, hogy van egyáltalán munkám. Ha családom (gondolom gyerek/ek is) van, főleg!

Mit lehet tenni? Pofa be és bólogass. Koncentrálj a munkádra és próbáld 100%-ig jól csinálni, akkor kevesebb a támadási felület. A munka nem a jó közösségi életről szól, hanem pénzkeresés. Ilyen időkben, ilyen országban arra gondolni, hogy pár konfliktus miatt váltani...

Maximum akkor, ha van már BIZTOS helyed máshol. De csak akkor, és akkor is jól átgondolva!

Üdv, 23N

2011. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs gyerek és külföld. Szóval akadnának lehetőségek, csak meló mellett nincs időm/erőm keresni.

De már egyszerűen megőrülök tőle, hogy minden nap "rosszul csinálok valamit"... biztos bennem is van hiba, nem ezt mondom, de kiben nincs?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. okt. 17. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress mást.

engem az új boltvezetőm egy hónap alatt taccsra vágott, úgyhogy elmentem táppénzre, a végén meg a rendőrségen kötöttem ki, mert elmertem mondani a véleményem, aztán meggyanúsított egy bűncselekménnyel. Egy hónapig gyomoridegem volt és a padlóra kerültem, de nem érdekel engem nem fog megalázni senki. Imádtam munkám, de megérte elmennem, mert így visszamentem tanulni:-)

Nincs családom, de idegbetegen nem fogok élni.

2011. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!