Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Színművészetin milyen monológo...

Edward Cullen ® kérdése:

Színművészetin milyen monológot fogadnak el?

Figyelt kérdés
Most készülök színművészetire és van egy csomó monológom , de elsősorban amik tetszenek azok nem éppen színdarabrészletek. Van 1 Karinthy-tól is és a műfaja elvileg levél. Magában beszél a szereplő végig , közben eszméket vonultat fel, a lét és a társadalom alapkérdéseit boncolgatja. Igazából ez az egyik amit szeretnék elmondani. Muszáj ,h színdarabrészlet legyen?
2011. febr. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szija :)

Hogy sikerült?:)

2011. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudtam határidőre mindent, egyáltalán nem paráztam. Viszont sajna nem sikerült. Az első fordulóban kidobtak. Így visszagondolva már sejtem ,h miért. Elsősorban azért mert nem tudtam táncolni. :D Először kértek 1-2 verset. Aztán tőlem 1 monológ részletet kérdeztek. Ezután énekelni kellett. Azt kérték ,h énekeljem el a Huszárgyereket c. népdalt és közbe magyar táncot. A tánc meg sose volt az erősségem főleg a magyar tánc xD De úgy látom ide olyan emberek kellenek akik minden téren ott vannak. Ha te is ezen töröd a fejed akk sztem olyan dalokat válassz amire nincs jellemző koreográfia :) Meg a monológok elég fontosak. A kiállásodból egyből leszűrik ,h van e rutinod. Ha látják ,h van egyfajta színházi beidegződésed, az félsiker. Fontos ,h ismerd a monológot és az előadása kidolgozott és rutinos legyen. Szóval lássák ,h profi vagy. Muszáj ,h kiemelkedő légy vmiben, mert akkor fogod felkelteni az érdeklődésüket, szal ha vmiben jó vagy ne fogd vissza magad. Ne szerénykedj , hanem tedd oda magad ahogy tudod :D


Sok sikert!

2011. szept. 21. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár látom, nem mai kérdés, de írok, hátha olvasod. A Huszárlegényet te választottad, vagy ott adták, hogy énekeld el? Mert én is szeretnék majd felvételizni és például ezt nem is ismertem. Ha ilyet kérnek, akkor nagyon rá kell erősítenem a tudásomat.
2014. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve, ha emlékszel még: Milyen monológot mondtál? Előre is nagyon köszönöm, ha esetleg válaszolsz.
2014. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!