Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Társkeresőn mennyire gyakori...

Társkeresőn mennyire gyakori hogy bejáratott levélkét küldenek?

Figyelt kérdés
megírnak egy levelet előre..de még azt is elképzelem h létezik vmiféle sablon amiről "veszik" az ihletet.Elég elkeserítőnek és gépiesnek tűnik.Volt h másodszorra is felregisztráltam ugyanarra az oldalra és többedjére is megtalált ugyanaz a fazon ugyanazzal a levéllel.Megnézik egyáltalán a másik adatlapját?vagy csak küldik a levelet...
2011. febr. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyakori, de az meg gyakoribb sajnos, hogy az az ember, akivel beszelsz, nem az, akinek mondja magat. Ez az igazi problema.


A ferjemet tarskereson ismertem meg. Elotte rengeteg ferfivel valtottam levelet (igen, es tapasztaltam, hogy ugyanaz az 1-2 mondat a legtobbjuk szovege, ugyanis minek fektessenek energiat a csalasukba?). Volt benne tapasztalatom, lattam, hogy milyenek. A legtobben kapcsolatban elnek vagy akar hazasok is, csak szorakozasra vagynak, nem kapcsolatra. Egyik ismerosom pedig megismert tarskereson egy ferfit, minden jol ment, mig talalkoztak eloben es kiderult, hogy a pasi azert van tarskereson, hogy igy ismerkedjen meg, csak ugyfelnek akarta a noket egy MLM cegbe beszervezni. Kb. 5%-uk az, aki tenyleg komoly kapcsolatot akar es nem ver at. En igy talaltam meg az igazit, ugyhogy azert van esely.

2011. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Bizony ám! Nekem is feltűnt a sok sablonos körlevél! Nyilván megnézik az adatlapod, meg másét is, majd napi szinten 5-10-20 embernek elküldik a sablonszöveget. Én ezekre soha nem válaszoltam. Ha ő nem fárad, én sem tisztelem meg...

Csak a személyre szabott levélírókkal foglalkoztam. (2 hónap alatt 3 ilyen volt). Az egyik a mostani párom, akivel együtt várjuk a fiunk megszületését. :)


Azt is nézd, hogy ki mikor regisztrált! (fontos infó)

Sok sikert!

2011. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..ez érdekes pl akkor ha régóta regisztrált az "rosszat" jelenthet?
2011. febr. 13. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2. válaszoló vagyok. Szerintem, aki 1 évnél régebb óta van regisztrálva, az már gáz...

Vannak randifüggők is - akik heti 1-2 találkát lebonyolítanak, és ezt évekig űzik. (őket ez elégíti ki)

Én nagyon figyeltem a regisztráció időpontját!

2 hónap alatt találtam meg a mostani páromat, addig 1 pasival randiztam 1-szer. A 2. a párom volt, de Vele 1 hónapig csak(!) leveleztünk. Nem szerettem azt sem, ha valaki 1-2 levélváltás után már személyes randevúra hívott, mert futószalag az egész. Nem nagyon pazarolják az idejüket... Furcsa világ! Várd ki nyugodtan a számodra kedvezőt, és ne menj bele semmi olyanba, ami neked nem szimpatikus!

2011. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a regisztracio nem feltetlenul donto. En is tobb, mint 1 evig fenn voltam, amig megtalaltam a paromat es akik atvertek, pont, hogy egybol megtalaltak, frissen regisztraltak voltak. Szerintem van az ilyen fake embereknek tobb profiljuk, amibol szorakoznak, szoval ez sem donto szempont.
2011. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen nagyon kell figyelni.Egy elég normálisnak tűnő társkerin vagyok.A regisztráció dátumok viszont tényleg érdekesek...az egyik levélíróm pl 7(!) éve regisztrált.

Azért ez már tényleg hosszú idő.vagy lehet sokáig nem lépett fel kitudja de azért érdekes.

Valóban érdemes figyelni.

Azért bár megmosolyogtató dolog de vannak akik nem kertelnek és kijeletik h házasok és pusztán egy szeretőt keresnek diszkrét kapcsolatra..:-OHát ilyen is van.

2011. febr. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!