Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn nem merek képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nem merek képet küldeni a srácnak. Miért a mellméretem érdekli? Szexre megy?

Figyelt kérdés

olyan jól elbeszélgettünk, ő is én is komoly kapcsolatot keresünk.

zavarja, hogy nincs kép rólam - megértem - de azzal, hogy szinte csak a mellem érdekli, valószínűsíthető, hogy csak "arra" megy?


2011. okt. 29. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak érdekli, hogy milyen nagy a szíved. Szerinted?
2011. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, valószínűleg monopolyzni akar, csak előtte érdekli, hogy az első randin a széket mennyire tolja messze az asztaltól, hogy kényelmes legyen a mellednek.
2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elég naív a srác. Végül is olyan a nagy mell a kövér lányoknál mint egy vékony srácnál a 6 kocka, az nem számít.
2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ.. az ilyen nem vágyik komoly kapcsolatra ha a mellméret érdekli először és aszerint választ, egy kapcsolat nem ezen múlik....nem is értem miért nincs senkije...
2011. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

csak mert mindezek mellett folyamatosan arról írt, hogy szeretne már megállapodni, feleséget, stb.

adatlapján is ez van feltüntetve.


hogy hiányolja a képet - érthető.


a melles témát mindig azzal zárta le, csak viccelt.

de megint beszúrt 1-2 ilyesmi kérdést.


szóval ellentétes az egész - nem egyértelmű.

2011. okt. 29. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha mell alapján akar ismerkedni akkor nyilvánvalóan a lehető legkomolyabb kapcsolatot szeretné :D
2011. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de viccesek a válaszaitok :)
2011. okt. 29. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Te láttál már róla képet?

Lehet hogy nem hiszi el hogy IRL lány vagy.

IRL = In Real Life = Valós élet

2011. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de nem lehet hogy csak azért próbálkozik be, mert azzal hogy nem küldök képet nem vagyok hiteles a szemében?

mert azt is írta, ami jogos, hogy így azt sem tudja, hogy érdeklem e őt egyáltalán.

2011. okt. 29. 22:14
 10/15 A kérdező kommentje:

igen neki van fent képe

és igen IRL, mivel egy idő múlva fantomnak hívott...

2011. okt. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!