Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az orvosok a privát életükben...

Az orvosok a privát életükben is olyan kedvesek, segítőkészek, emberségesek, mint a munkájuk során?

Figyelt kérdés

Most légyszi, tekintsetek el attól, hogy kivételek mindenhol vannak.

Nekem nincs egyetlen orvos ismerősöm sem, és kíváncsi lennék rájuk, hogy milyenek a civil életükben.

Nekem csak pozitív tapasztalatom volt velük.


2011. febr. 16. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A szomszédom fogorvos, hozzá is járok, de nagyon rendes, egyenes, kedves ember rendelőn kívül is, fel sem merül vele kapcsolatban bármiféle megjátszás, talán már túl jó ember is.(aminek én nagyon örülök)
2011. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is most fogorvosi kezelésre járok, ezért is merült fel bennem ez a kérdés! Az én fogorvosom is olyan embernek tűnik, aki bizonyára nagyon jellemes rendelőn kívül is.
2011. febr. 17. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Észre lehet azt venni,ha valaki csak magára erőlteti a bájvigyort közben meg egy tuskó (bár sokan még arra sem veszik a fáradtságot,hogy megjátszák magukat a beteg előtt:D) .Egyébként akiket én ismerek mind kedvesek és pozitiv jelleműek a magánéletük során is.

Kivéve az egyik előadótanáromat,aki egy bunkó állat:D

2011. febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fél családom orvos hát azt tudom hogy rendesek, segítőkészek egyébként is. Sztem aki bunkóbb mogorvább az nem fogja megjátszani magát a rendelőben sem! Aki meg olyan, az nem csaj a betegeknek mosolyog, hanem egyébként is!

De fura a kérdés, miért pont az orvosok? :) Ezzel az erővel kérdezhetnéd a mekis eladókat is :D

2011. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is elég sokan dolgoznak ismerőseim, rokonaim az egészségügyben, szóval nekem úgy tűnik hogy többnyire úgy van ahogy írod.
2011. aug. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, köszönöm szépen ezt a kérdést! Örülök, hogy van még olyan ember, aki nem úgy tekint az orvosokra, mint egoista, pénzéhes bunkókra. :-)


Egy medikus

2011. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fél család orvos, aki a magánéletben kedves az általában a rendelőben. Persze nekik is van olyan h a tökük kivan már a 600. idióta betegtől, de sztem ilyen mindenkinek van a munkája során... de alapból rendesek. Egy mogorvábbat ismerek, de ő a magánéletében is az, ennek ellenére szeretik a betegek, mert tény, hogy nem a kedvességéről híres, de megbízható, jó orvos, és nem bunkózik csak nem az a vigyori típus.
2011. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!