Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kb egy fél éve összevesztem...

Kb egy fél éve összevesztem egy barátommal és azóta semmi privát üzenetre nem reagál és nem is láttuk egymást. Nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leírtam magam. Születésnapomon (facebookon) elegánsan odaírja, hogy boldogat, aminek örülök is, de amikor látom, hogy másoknak személyes dolgokat tesz ki ugyanebből az alkalomból.... Néha reagálgat a kommentjeimre, de egyébként kerül.


Nem tudom, hogy érezzem-e utalásnak amiket kitesz, most pl kitette, h "kétszer ugyanazt a virágot nem lehet letépni" lehet, hogy köze nincs hozzám.


Szóval nem tudom. Végleg elveszítettem? Ha közeledni próbálnék felé (élőben) szerintem úgy reagálna mint egy zaklatóra. Nem tudom mi okozta, hogy ennyire elmérgesedett a viszonyunk. Végül is csak egy apró játékos beszólásom volt amire gőgösen letiltott, letörölt. Úgy csinál mintha.... nem is értem. nem tettem semmit. de nem akarom ezzel zaklatni, meg nem is lehet. nem reagál semmire.


2011. szept. 13. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Ez a nőszemély rohadtul nem volt a barátod soha, ha egyetlen beszólás/félreértett vicc miatt eljátsza a sértett királynőt. Szerintem ezt a "barátságot" eddig is csak te tartottad fontosnak, a valóságban nem létezett, mivel egyoldalú barátság nincs. Elhiszem, hogy hiányzik, de hagyd... ez nem fog menni, de még csak nem is lenne érdemes erőlködni, úgyis csak az alattvalója lennél. Majd évek múlva, ha már tiszta fejjel tudsz visszagondolni errre, majd akkor fogod látni, hogy milyen értéktelen hisztérika barátságát vesztetted el.
2011. szept. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőszemély??? Ezt honnan vetted?
2011. szept. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyébként tényleg nő. hozzátenném, hogy az én számlámra is írhatóak dolgok. Hirtelen elkezdtem hozzá közeledni és félreérthető utalásokat is tettem, nem tudta hogyan térhet ki, talán menekült. Ráadásul közbejött egy igen zűrös családi esemény és kívülről nem igazán volt tisztán érzékelhető, hogy ki is őrült meg. Nyilván nem a legjobb téma az, hogy mikor kit hogyan vittek a mentők a pszichiátriára. Megértem, ha a csaj egy kicsit a fiókba tett. De már lecsendesedett minden. Nem értem. Nem lehetne elfelejteni?


"kétszer ugyanazt a virágot nem lehet letépni"


egyébként többször voltak beszólásaim, nagyon ideges voltam a családi balhék miatt, egyszer konkrétan az apja nevében írt a lány, hogy kicsit vegyek vissza. de érezni lehetett, hogy ő az (ez biztos). szóval. és amúgy eleinte nyitott volt, többször találkozgattunk (előtte) és volt h úgy nézett rám (mint ahogy senki) szabályosan bámult és annyit dumált, hogy szóhoz sem jutottam. Nagyon fel volt pörögve. Utána még voltam egy előadásán és azóta kb nem is láttam. De az tény, hogy annak arányához képest, amennyit élőben találkoztunk, betegesen sokat beszéltünk msn-en. És egy idő után ez a beszélgetés nagyon egyoldalúvá vált és nem igazán voltam rá tekintettel kíváncsi-e rá.


Csak hogy legyen kontra is.


De mondom, azóta tisztázódott a zűr körülöttem, és a fejemben is. Várom vissza, de már nem jön.

2011. szept. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!