Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem beszélnek a veszprém...

Miért nem beszélnek a veszprémi gyilkosság 3. vádlottjáról arról a bizonyos németről?

Figyelt kérdés
miért csak azt hangsúlyozzák hogy cigány azt hogy a 3. magyar volt az semmi? vagy tán móron nem magyar gyilkolt? különben meg kozmának nem ez volt az első ilyen dolga! sztem nem csak cigány bűnözés van magyarországon sőt nézzünk szét egy börtönben magyarok is megfordulnak nem kis számban!!
2009. febr. 12. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ki mondta hogy csak cigány bűnözés van?De ne hogy már védjük a cigányokat.Mi befogattuk őket.Mi segélyezzük őket.Mi még eltűrjük őket.Mindenféle kedvezményt kapnak (több pontszám a felvételin).Hsonlitsd már össze hogy a bűnözők mekkora része cigány.Nem azért utáljuk őket mert ők cigányok hanem azért ahogy viselkednek.Hálásnak kellene lenniük hogy itt élhetnek.
2009. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

az erőszakos bűncselekmények elkövetői szinte kivétel nélkül cigányok. És ezért beszél ország-világ a cigánybűnözésről. Szemét,alja minden népben van, de a cigányok azzal húzták ki a gyufát hogy rabolnak és ölnek. Elitéli mindenki a csalót,az ügyeskedőt, a tolvajt bármennyit is vitt, de nem tudja feloldozni azt aki elrabolja(csapatostul)egy kisöreg utolsó fillérjét, és kisgyerek játékát vagy sorolhatnám! Gondolj vissza a Blahán késsel szurkáló 10éves kis mauglira és láthatod miért a közutálat!

Mivel emberk vagyunk, szeretünk általánosítani, ezért a rendes, becsületes cigány méltatlannak érzi a kritikát, bár vsz ők olyanok mint a fehér holló.

Én a VIII.ker-ben nőttem fel, sokan éltek körülöttem és ÉN NEM TALÁLKOZTAM velük....

2009. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen! A fajvédők kedvenc fordulata felhozni a móri eseményeket!


Az a Német nevű sose volt fehér ember, csak nézd meg a képeit!


Miért nem beszélnek a további 27 vádlottról? Ugyanis a szemtanúk szerint legalább 25-30-an vettek részt az attakban!

Kivonult a rendőrség megvédeni a "rettegő" romákat, de mégis a magyarok lélegeztek fel Enyingen, hogy végre kicsit nyugalom van!

2009. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
te is cigány vagy?nemcsak az van, de tobbet kellene róla beszélni és szigorúbb buntetés kellene. nem kellene oket "dajkálgatni" mint azt a 10 éves cigány "kisfiút" akit a média addig medializált, míg a végén oket is meglopta.a cigány az csak cigány marad!
2009. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert cigányok ölték meg Cozmát...
2010. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!