Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fő TV csatornákon miért...

A fő TV csatornákon miért csak "idegbeteg" műsorokat adnak?

Figyelt kérdés

A kvízjátkékokon az ember szétizgulj az agyát, a valóvilágban mindenki sík ideg, ordítoznak, a barátok köztben mindenki csak fúrja a másikat, meg stb, azon is csak felhúzza magát az ember. Még a reklámok is ilyen "idegbetegek". A TV-ben minden túl gyors, meg színes meg harsány... Miért nem tudnak olyan műsorokat sugározni, ami lassabb, aminől a nyugalom árad, nem az nyugtalanság? Direkt akarják azt, hogy az emberek nyugtalanok legyenek? Vagy a többi ember már alapvetően nyugtalan, és ilyen műsorokat esik nekik jól nézni?


[Jah, "fő TV csatornák" alatt azt értettem, hogy TV2 meg RTL Klub]


2011. febr. 17. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,pár hónap múlva nem lesz kötelező nézned,mivel mind a kettő fizetős lesz!! olyanok lesznek mint a HBO csak a HBO jobb...
2011. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Erről nem tudtam. Viszont úgyis meg fogjuk venni, mert anyukám szereti.


Na de ne térjünk el a tárgytól, ha lehet :)

2011. febr. 17. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kvízműsorokon senki sem izgul, a Való Világ csak szánalmat vált ki, a Barátok közt szintén (bár én az utóbbi kettőt átlag két hetente egyszer látom, mert nem érdekelnek), szóval szerintem te vagy az egyetlen ember,a ki felhúzza magát ezeken a dz*rságokon. Nehogy egy Barátok köztön idegesítsem már magam...


Másik lehetőség: ha nem tetszik, nem kell nézni. Ott az M', azon legalább kultúrműsor megy, nem kell rajta idegeskedni, viszont művelődik kicsit az ember. ajánlom, próbáld ki...

2011. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Inkább ismeretterjesztő filmeket szoktam nézni, mert azok nem "idegbetegek".


Nem mondom, hogy ezeken idegeskedek a nap 24 órájában, vagy már idegroncs vagyok ezektől. De azt ti is láthatjátok, hogy nem a nyugalom, hanem a nyugtalanság, a feszültség árad ezekből a műsorokból.


És nekem nincs bajom ezekkel a műsorokkal, hanem szeretném megtudni, hogy miért ilyen műsorokat sugároznak. Hogy mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás :)

2011. febr. 17. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor a válasz: mert a nép ezt szereti.
2011. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És miért szeretik ezt? Mert ilyennek születnek, vagy mert a TV-műsorokkal, meg egyéb dolgokkal ilyenné teszik őket direkt?
2011. febr. 17. 19:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Cirkusz és kenyér. Ez mindent elmond. Ha az embereknek már több, mint 2ezer éve az izgalomra volt szükség, csak akkor brutálisabb formában (gladiátorjátékok), akkor ma miért lenne máshogy? Az embernek ilyen az alaptermészete. Természetesen az is hozzájárul, hogy változik, gyorsul a világ, egy pl. 100 éve mindenki által izgalmasnak tartott film, ma már keveseket köt le. De elsősorban én az ember alaptermészete miatt gondolom, hogy nagy sikere van ezeknek a műsoroknak, hiszen adrenalint termel az izgalom, ami egy jó érzés.
2011. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát engem a gladiátor játékok se érdekeltek volna :D Akkor csak én vagyok ilyen nyugodt természetű? Köszi a választ :)
2011. febr. 17. 19:42
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

"Még a reklámok is ilyen "idegbetegek"


És hogy a fenében tudna a kereskedelmi adó műsort sugározni ha nem adja a reklámokat?

2011. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy jön ez ide? :)
2011. febr. 17. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!