Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a sok ismétlés a csatorn...

Mi ez a sok ismétlés a csatornákon?

Figyelt kérdés

Szinte másból sem áll a tévécsatornák adásideje,csak ismétlésekből.Ezért fizetünk 5-6000 Ft-ot havonta? Nekünk családi csomagunk van,de a gyerek adóktól, az ismeret terjesztő adókig,a sorozatok csatornái,mind mind csak unalmas ismétlés.Van,hogy este 6-8 percig kapcsolgatom,mire találok egy olyan müsort amit még nem volt szerencsém látni.

Aztán a reklámokról nem is beszélve.Hát ha ennyi pénzt beszednek,ráadásul kezdenek szigorodni a szabályok,akkor nem kellene nézhető müsort leadni? Szerintem kellene.


2011. márc. 7. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
ha nem tetszik ne fizess elő, ennyi...
2011. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De csög vagy előző!Én is elgondolkodtam már ezen és arra jutottam hogy valószinűleg azért mert tul sok a csatorna egyre nagyobb igény van új műsorokra.Az haggyán,engem nem az idegesít,mert végülis ha valami jó akkor egye fene megnézzük kétszer vagy háromszor.HAnem az idegesítő hogy egyre nagyobb igény miatt egyre töb az idétlen semmitmondo eladható műsor ami annyi hazugságot tartalmaz(ismeretterjesztő)hogy azon már alig gondolkozunk el hogy ez vajon tényleg igy vane.most ezt igy igazáól kiirtad válaszolunk páran de vagy ugyanugy kattolgatsz a távirányítóval vagy inkább a nettel foglalkozol és értelmes dolgokat keresel rajta ami kikapcsolhat:P
2011. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En erre mar sok eve rajottem. Mar nincs TV-nk. Sokkal jobb az eletunk azota. DVD-t lehet ettol meg kivenni meg a neten megnezni, ami erdekel, igy nincs reklam meg ismetles. Idopazarlas.
2011. márc. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A csatornák tulajdonosai több pénzt akarnak keresni. (néhol meg nincs is rá pénz)

Ennyi.


Új filmek, sorozatok megvásárlásához pénz kell.

Ha leadják tizedjére a Szex és New York második évadját az nem kerül pénzbe, valaki meg úgyis megnézi.

2011. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves első,abban igazad van,hogy nem kellene "erre"előfizetnünk.DE!ez akkor is a fogyasztók meg kárositása valamilyen szinten,nem gondolod?Én egy szolgáltatásért fizetek,nem ingyen bámulom a képernyőt,ezért annyit elvárnék,hogy ne 56 x-or kelljen megnéznem mondjuk a "sorozatgyilkosok" minden egyes epizódját,és folytathatnám....
2011. márc. 8. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:

ne 56 x-or kelljen megnéznem mondjuk a "sorozatgyilkosok" minden egyes epizódját,és folytathatnám....


Nem "kell", te nezed...

2011. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles igénybe venni. Tényleg ennyire retardált vagy, hogy nem bírod felfogni?
2011. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70-es IQ megvan?
2011. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mekkora nyomik vagytok!komolyan azért jártok fel hogy oltsatok mindenkit?bármi problémára nem választ adtok ha már válaszoltok hanem leoltotok bárkit.Na és akkor mi van ha előfizet majd megunja!de jó uton jár!amugy a válaszok amik szerintem azok lennének ott vannak,max annyi javítással hogy nem nincs rá pénz hanem nem akarnak ilyenre költeni.Ha akarnának lnne péz csak ez igy valóban olcsóbb!Hidd el én is egyre több embert ismerek akik nem néznek tévét pont ezért amit te is meguntál!mondjuk az is igaz hogy alvás előtt jó az ha szól valami.
2011. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért van ahol nincs pénz, egy városi tévé lehet szívesen adna sorozatot, de nem tudja miből megvenni.

Az RTL meg ezen spórol. (kell a pénz a Való Világra :P)


Én se nézek tévét, kb 6 éve volt, hogy rendesen néztem 1-1 sorozatot. Na tegnap belenéztem és sikerült már látott sorozatrészekkel találkozni. Megnéztem mert nosztalgia, ők meg elkönyvelhetnek nézőnek.

2011. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!