Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan veled, hogy valakit...

Van olyan veled, hogy valakit spontán megütnél?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy néha látok embereket, akik olyan iszonyatos unszimpátiát váltanak ki belőlem, hogy legszívesebben lerúgnám a fejüket. A vicc, hogy nem tudom, mitől. Ránézek és megütném, pedig még egy szót sem szólt hozzám. Tök rossz, hogy ilyen vagyok:S Vajon vannak olyanok, akik ezt érzik velem kapcsolatban? Rossz belegondolni.
2011. febr. 20. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem szoktam érezni, max akkor amikor egy baromi hosszú nap után buszozok haza és mögöttem éles hangon sipákolnak a kis libusok... Akkor úgy hátra tudnék csapni egyet... nem tudom miért nem lehet normális hangszínen, csöndesen beszélgetni a mellette ülővel...
2011. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ok nélkül biztosan nem.

De anyósomat simán ...

2011. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En az olyanokat rugdosnam meg, akinek a gatyajanak az ulepe olyan lelogos baromi nagy... Nem hiszem h igy vissza tudnanak rugni :D meg neha az ilyen kis nyalgepeket szivesen megrugdosnam meg...satobbi. :) de nem teszem, najo egy olyan ulepes gyereket majd 'veletlenul' megrugdosok. :) egyebkent aggresszio levezetonek nagyon jok a lovoldozos jatekok...

bar en nem aggressziobol rugdosnam meg azokat a gatyasokat.

2011. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

értem mire gondolsz,nálam is volt ilyen,hogy irritált valaki,késztetést éreztem,hogy szivassam,szemétkedjek vele,de szívesen pofán is vágtam volna....pedig nem ártott nekem semmivel.

de fordítva is volt,éreztem,hogy irritálom a másikat,pedig nem szívóztam vele,egy rossz szavam nem volt hozzá.de a viselkedéséből lejött,hogy tényleg igaz volt a megérzésem.de olyan is volt,hogy reggel 6-kor akartak pofán verni a metrón,pedig csak ránéztem a csávóra mert épp velem szemben ült le.szóval biztos,hogy van,hogy más is ezt érzi veled kapcsolatban,dehát erre csak Presszer Gábor dalszerzőt tudom idézni"Nem szerethet mindenki"

amit tanácsolok:Ne legyen rossz érzésed emiatt,mert úgysem tehetsz ellen semmit,ez magától jön.figyeld meg és tudatosítsd ezt az érzést,amikor előjön valakivel kapcsolatban,és akkor tudatában leszel,hogy ez csak egy hirtelen jött reakció,és marhaság az egész.

2011. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már bennem ilyen késztetés, ha valakinek kifejezetten tenyérbemászó a képe, a stílusa, a modora,amiket mond az annyira provokatív, irritáló, és azt szemrebbenés nélkül folytatja a végtelenségig hatalmas mellénnyel, hogy akkor...
2011. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered es nem is szolt hozzad, akkor azert ez az erzes nem normalis...szerintem ez elfolytott agresszio.


Valaszolvan a kerdesedre, nekem meg sosem volt ilyen idegenekkel. Valami oka van.

2011. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szólt hozzám, de közös gyakorlaton vagyunk, és a stílusa, a hangja, a kinézete, mindene irritál.
2011. febr. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!