Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kéregetnél utcán, ha annyira...

Kéregetnél utcán, ha annyira csóró lennél? Hol lehet a legtöbb pénzt összeszedni?

Figyelt kérdés

velem, lehet h az lesz.álláskeresési segélyt kapok, de tesóm lenyúlta a felét. Most van 5850Ft-om és még nem kevés van a hónapból. és a héten is kéne kajálnom vmit.

már senki rokon/haver nem ad, mert nem tudom visszaadni, így is unokatesómnál lakom.

Lopni nem akarok, mert nem akarok sittre menni.



Hol lehet a legtöbb pénzt összeszedni? Váci utca környéke?Blaha? Az Astoria nem jó mert ott van a volt sulim :D

Úgy hallottam Bécs király, de ki kéne jutni :/


2011. febr. 20. 23:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéregetnék. Vennék napi 6 kiflit (20 Ftx 6 = 120 Ft) és kiflit ennék és vizet innék... (meg esetleg napi 2-3 alma). Amig nem találnék valami jobbat...


A kéregetés elég megalázó, bár ha nincs jobb ötleted... :(


Szüleiddel mi van? Hány éves vagy? És a tesód miért "nyúlta le" a pénzed?

2011. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

szüleim leszarnak minket. Anya Németországban, Apukámat nem érdekeljük.

20 éves vagyok, tesóm de állítólag tartozott vmi havernak

2011. febr. 21. 00:08
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem lehet számodra hosszútávú cél. Ez nem jó ötlet. Nyelvet beszélsz? Esetleg külfödre kimenni? Ott kezdhetnél, mint konyhai kisegítő, felszolgáló, stb. Barátom is így kezdte anno a pályafutását, a nagy nulláról, nullával...
2011. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Esetleg Anyukádhoz ki Németországba?
2011. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
jó lenne, de hogy jutok ki Németországba?
2011. febr. 21. 00:13
 6/31 A kérdező kommentje:
beszélek angolul, németül de nincs zsém kijutni
2011. febr. 21. 00:13
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele beszélni? Mármint anyukáddal? Csak érdekli már a saját gyereke
2011. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád tudna ott fogadni? Mert ha igen, akkor ez már lenne egy indulási alap. (ha nála tudnál lakni eleinte).


Az iwiw-en van ilyen "telekocsi" ajánlat,ha ismered.Azokat érdemes nézni. Van, aki simán útitársat keres, hogy ne unatkozzon az úton, mások elkérik a fele benzinpénzt.


Ha találnál egy ilyen lehetőséget. Vagy ha Anyud megfinanszírozná a kijutást, már beljebb lennél. Angol és német nyelvtudással, basszus, nehogy lealacsonyodj kéregetni a Blahánál.


Többre vagy képes!!!

2011. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nézd, mit találtam neked egy másik fórumban: 30 euroért kimehetsz:


Én mindig a Molnárbusszal utazom. Ez a legolcsóbb.


Münchenig közlekedik, és a pályaudvarnál áll meg. Onnan meg vonattal eljuthatsz ahová csak szeretnél.


Két söfőr váltja egymás az út során.


Egy út most akciósan 28euróba kerül, a retúr jegy 50 euró. Ennél olcsóbbat nem találsz. Én meg vagyok elégedve velük.



(Azért nem ártana beszerezned egy társalgási kézikönyvet, mert a vonatjegyet azért meg kell venned valahogyan. Bár, ha beszélsz angolul akkor nem vagy elveszve, mert szinte minden német beszéli a nyelvet.)



Kellemes uatzást!


Üdv.: Anikó



[link]

2011. febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Anya nem veszi fel nekem a telefont, mert tudja, h pénz kell.

Fél éve nem beszéltük, mert egyszerűen nem veszi fel.

Iwiw-en nem vagyok fenn... de jó 5let, megpróbálom. köszi:)

2011. febr. 21. 00:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!