Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kéregetnél utcán, ha annyira...

Kéregetnél utcán, ha annyira csóró lennél? Hol lehet a legtöbb pénzt összeszedni?

Figyelt kérdés

velem, lehet h az lesz.álláskeresési segélyt kapok, de tesóm lenyúlta a felét. Most van 5850Ft-om és még nem kevés van a hónapból. és a héten is kéne kajálnom vmit.

már senki rokon/haver nem ad, mert nem tudom visszaadni, így is unokatesómnál lakom.

Lopni nem akarok, mert nem akarok sittre menni.



Hol lehet a legtöbb pénzt összeszedni? Váci utca környéke?Blaha? Az Astoria nem jó mert ott van a volt sulim :D

Úgy hallottam Bécs király, de ki kéne jutni :/


2011. febr. 20. 23:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Az "édesanyádról" megvan a véleményem :(

Hogy lehet egy anya ilyen a saját gyerekével? Úristen!! Még ha felnőtt is vagy már közben. :(

Vagy van rá valami oka,hogy így viselkedik?

2011. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
wow. ez a busz tök jó, de csak jövő hónapban lesz rá 7200Ft-om...addig nem tom mi lesz...
2011. febr. 21. 00:27
 13/31 A kérdező kommentje:

nincs rá oka, csak az, h nem akar adni.

Nem hiszi el, h télleg kajára kell, ezért nem ad.

eccerűen nem hiszi el, h ilyen csóró vagyok

2011. febr. 21. 00:27
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Azért ha egy anya már ennyire elutasító,hogy nem hisz neked,akkor ott már komoly gondok voltak..Biztos,hogy többször becsaptad,és már nem akar,nem tud hinni neked..

Egyébként meglep,hogy 20 évesen nem találsz melót.mert a barátnőm férje aki csak 8 általános végzett hétfőn kezdett dolgozni egy gyárban..Elsőre felvették.

2011. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Mióta nincs melód?tesód miért vette el a pénzed?
2011. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Azért eléggé fényezed magad.Te ártatlan vagy,de a tesód elveszi a pénzed,nem tudod miért,Anyád már nem hisz neked,és nem tudod miért...Tudod nem zörög a haraszt ha nem fúj a szél...
2011. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

tesóm tartozott vmi haverjának

Anyától eddig életembe 4-5x ha kértem, akkor is kajára, meg tartoztam én is, nem anyagra vagy ilyesmi

végzettségem gimi 5-ös érettségi, nem is rossz tudom, de be vagyok jelentve mint álláskereső..sehova nem vettek fel ezt így hidd el, Mekibe sem

2011. febr. 21. 00:42
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár gyakorlatilag ma Magyarországon fiatalnak nem adnak munkát.

Érettségivel bakker kitörölhetem a seggem.

Hihetetlen hogy anyud mennyire nem törődik veled. Nekem a 19 éves húgommal veszekszik anyám minden nap hogy menjen be suliba veled meg nem törődik anyukád.

Amúgy mióta él kint? Ha régebb óta akkor hogy-hogy nem vitt magaddal ki?

2011. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%

A kéregetés tuti nem jó ötlet.

5 ezerből egy teljes hónapot is ki lehet hozni, nemhogy 10 napot...

Menj el teszkóba, vegyél 10 tojást, meg akciós kenyeret. Reggelire így tudsz enni egy lágy vagy kemény tojást vagy rántottát, sok kenyérrel. Vegyél egy nagy fej káposztát, ez a legolcsóbb zöldség, 100 Ft körül van egy kiló. Valamint olcsó darált húst, meg egy tejfölt. Csinálj rakott káposztát. Egy fejből simán kijön 4 adag, bár kicsit unni fogod, mégis jobb, mint simán a kenyér. Vegyél egy margarint is meg valami felvágottat és megvan a vacsorád. Variáció az ebédre: üveges vagy fagyasztott zöldborsó, csináld meg főzeléknek. Feltétnek mehet erre is egy tojás.

Az árak kb. így néznek ki: a rakott káposzta kb. 1000 Ft 4 adag, borsófőzelék kb. 200 Ft 2 adag. Reggeli ha tojást eszel, 30-35 Ft attól függően, mennyi kenyeret eszel hozzá. De esetleg vehetsz leveszöldséget is, azt is 200 Ft körül láttam, megfőzöd, jópárszor tudsz enni belőle.


Gondolkozz el ezeken az olcsó kajákon, 500 Ft-od van egy napra, ennyiből gyönyörűen meg lehet élni.

2011. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Azért én szívesen elbeszélgetnék anyukáddal is,mert egy normális anya csak akkor fordul a gyereke ellen,ha már totál csalódott benne..
2011. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!