Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor csináltattátok az első...

Mikor csináltattátok az első tetoválásotokat?

Figyelt kérdés
Érdekel minden pl. hány éves voltál, szülők engedték-e vagy mit szóltak hozzá, mi volt az. stb.
2011. febr. 22. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

20 voltam. nem kértem engedélyt, itthon elfogadták. a karomon van. azóta szaporodott de biztosan lesz még.

30/N

2011. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincsen es nem is lesz.
2011. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
19 voltam, megbeszéltem velük előtte. Ha azt mondták volna h ne merészeld vártam volna még vele. Nem azt mondom h repdestek az örömtől, de annyi volt a kikötésük h mutassam meg mit akarok. Én terveztem és miután megmutattam a rajzot beleegyeztek. Azóta is megvan, nem bántam meg (nem olyan amit megbánhatnék). Többre viszont nincs szükségem ez az egy elég.
2011. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 nem mondtam meg hogy igazi,persze egy idő után feltűnt,hogy még mindig megvan de nem haragudtak egyáltalán.

Szintén én rajzoltam a tervet és nagyon szeretem nem bántam meg, de én sem csináltatnék többet.

2011. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most 40 évesen, a hirtelenül meghalt férjem emlékére...
2011. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
24 voltam
2022. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!