Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék a legmenőbb...

Hogy lehetnék a legmenőbb csaj a gimiben? L/14

Figyelt kérdés
Még nem ismernek a jővőbeni osztálytársaim mert most vok 8.-os. Ebben a suliban mindenki csendes, magolós, jókislánynak tart. Nem szívesen ülnek velem. Tesin mindig utolsónak választanak a csapatba pedig nem is vok béna!Nem sokat szólnak hozzám az osztálytársaim és csak egy barátnőm van a suliban. Elegem van ebből! Középsuliba szeretnék én lenni a legmenőbb! Olyan akivel mindenki barátkozni akar, mindig megvédik,szívesen ülnek vele egy padban,elsőnek választják be a csapatba tesin, szívesen beszélgetnek vele, keresik a társaságát, megdícsérik ha van vmi új cucca ami jól néz ki és a fiúknál is népszerű. Meg úgy általában akit többség kedvel. Ezt hogy érhetném el?
2011. febr. 23. 19:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

hát már a kérdésben érzik a válsz:

"Hogy lehetnék a legmenőbb csaj a gimiben? L/14"

sehogy. Legyél olyan amilyen vagy, mert ha megjátszod magad az csak rosszabb lesz, és ha lesznek konfliktus kereső emberek azok úgy is találnak.

2011. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 zolka50 ***** válasza:
90%
Csak úgy, ha önmagad maradsz. Inkább legyen kevesebb barátod, minthogy bárkit is majmolj. Ha olyan osztályba kerülsz, ahol a tudásnak van értéke, akkor pláne jó helyzetben leszel. Ne akarj másmilyen lenni. Olvasd el Eric Knight "Légy hű magadhoz" c. könyvét. Igaz, a történet nem iskolában játszódik, de a lényeg ugyanaz.
2011. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel ne foglalkozz, hidd el, nem olyan nehéz megjátszani magadat, igaz, néha fárasztó, ha az ember nem lehet önmaga, de megéri. Van egy egész nyarad, hogy mindenféle "menő" viselkedési formákat betanulj, frissítsd fel a ruhatárad, vágass új frizurát ha szükséges, meg ilyenek. (Én mondjuk nem a menőség miatt játszottam meg magam soha, de a lényeg ugyanaz.)
2011. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Hát ne akarj az lenni, de ha az akarsz, akkor:

Legyél lenéző,

Legyenek krva jó ruháid,

Bunkó is lehetsz,

de ne akarj az lenni. :D

16/F

2011. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem úgy van hogy akkor te most menő elszel mert te úgy akarod. Te ilyen vagy amilyen, így fogadd el magad.
2011. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat! :) még írjatok!
2011. febr. 23. 19:37
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem fog előfordulni, hogy egy osztályban van olyan ember, akit mindenki kedvel, mindenki kedves vele, minden fiúnak tetszik, és minden lány barátkozni akar vele.

Ha ez a célod, az eleve kudarcra van ítélve.


Hidd el, fogsz barátokat szerezni, sokan kedvelni fognak, lesz olyan fiú, akinek tetszel, és ez lesz életed egyik legszebb időszaka! :D

Hmmmm.... de jó is volt gimisnek lenni...!!!


Csak ne játszd meg magad, mert úgysem fogsz tudni örökké szerepet játszani, és koppanni fogsz. Szeressenek önmagadért! :)

Legyél magabiztos!

2011. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Értem én hogy mit akartok de én akkor is szeretnék a suli LEG-lánya lenni akit mindenki ismer. Nagyon szemét osztálytársaim vannak és egy csepp önbizalmam sincs, de szeretnék ezen változtatni.
2011. febr. 23. 19:40
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerű! Légy ostoba, feküdj le fűvel-fával, rúgj be minden hétvégén, cigizz... Ez az ára annak, hogy ismerjen mindenki..az már más kérdés, hogy én ezeket az embereket semmibe veszem...tirpákok, akik azt hiszik menők, de valójában semmit sem tudnak... rossz tanulók és örülnek, ha kettest kapnak bármilyen tantárgyból...


Nem kell ilyennek lenne. Én egy szókimondó ember vagyok... sokan nem is szeretnek ezért mert nem jópofizok velük a nap minden másodpercében... Az osztályomból van 3 igazi barátom, akik tudom, hogy tényleg kiállnának mellettem a legnagyobb bajban is és segítenek, ahol tudnak... Van olyan osztálytársam, akit az egész suli ismeri mert az első bekezdésben taglaltakkal tölti idejét... rengeteg HAVERJA van, de barátja valójában egy sem... az állítólagos ,,barátnői" kibeszélik a háta mögött és nem egyszer szarban hagyták már...


A Te döntésed melyiket választod...

2011. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

csak kinevetteted magad.

de 14 évesen nagyon gyerekesen gondolkodsz (nem sértegetni akarlak)

tölts fel magadról egy képet és úgy talán tudunk segíteni hogy mit változtass

2011. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!