Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátok vagyunk még...

Legjobb barátok vagyunk még egyáltalán?

Figyelt kérdés
2 éve váltottam iskolát.Egy másik lánnyal(Zitával) jöttem el onnan, de egy másik volt osztálytársammal sokat leveleztem(Csengével). Itt az új suliban így a Zita lett a legjobb barátom és ő is azt mondta, hogy neki is én vagyok. Fél év múlva rájöttem, hogy nem én vagyok neki a legfontosabb, mert neki 3 legjobb barátja van... Sokat sírtam, mert így nem volt igazán senki akinek fontos lettem volna. Így hamar a Csenge lett a legjobb barátnőm. Azóta 2 lány is sírva mondta nekem, hogy számukra én vagyok a legjobb barátjuk, de én mindegyiknek megmondtam, hogy nekik lehet én, de nekem már van legjobb barátom a Csenge, és bármit is csinálnak én őt fogom a legjobban szeretni. Nah ők ere azt mondták, hogy őket ez nem zavarja, nekik akkor is én leszek a legfontosabb. Most meg megtudtam, hogy van egy csaj(Anna)aki szinte már isteníti a Csengét. Közösségi portálokon ott van egy csomó"Szeretlek, de szép vagy, Jajj Picim imádlak!, Hiányzol Csenim!" üzenet, amire a Csenge visszaírja, higy" jajj te sokkal szebb vagy!, Én is imádlak!, Te még ezerszer jobban hiányzol!" meg ilyeneket. Az Anna profilján meg ott is van, hogy neki a Csenge a legjobb barátja örökkön örökké. Amikor ez először megláttam másfél órát sírtam, mert én tényleg mindennél jobban szeretem a Csengét, mikor dumáltam a titkos nagy Ő-mel, is mindig volt rá időm, és inkább a srácot ráztam le helyette. Amúgy persze a Csenge megnyugtatott, hogy neki én vagyok a legjobb barátja, meg hülye vagyok, ha mást hiszek. De most megint félek, hogy ez nem így van mert találtam még egy ilyen "Szeretlek, hiányzol!"-os 1 órás levelezést, és nekem még soha sem mondta, hogy hiányzom. Amúgy meg tudok egy nagy titkáról, amit csak nekem mondott el. Lehet, hogy neki már rég az az Anna a legjobb barátja, csak azért nem mondja el nekem, hogy ne áruljam el a titkát?
2011. febr. 26. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de ez annyira lényegtelen... Tudom, hogy gyerekkorban nagyon fontosak tudnak ezek lenni, de tényleg nincs ennek értelme. Miért kell így rangsorolni a barátokat? Meg féltékenykedni? Komolyan olyan már, mint egy szerelmi háromszög. Ha valakivel barátok vagytok, akkor kész passz, pont. Ettől még lehetnek más barátai mindenkinek, ez nem kell, hogy alapja legyen a féltékenykedésnek. A titkaidat meg annak mondd el, aki rászolgált a bizalmadra, ne annak, akit kinevezel LEGJOBB barátnőnek.


Azt meg pláne marhaságnak tartom, amikor lányok írogatják egymásnak, hogy "jaj édesem, így hiányzol, úgy hiányzol, annyira szeretlek, jajajaj" Akinek arra van késztetése, hogy ezt állandóan mondogassa, illetve állandóan hallja ezt, az nem biztos saját magában, vagy a barátságukban.

2011. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ×Claudia× válasza:
A kiírás csak divat. A legtöbb lány azért írja ki. Egyébként szerintem sem fontos, hogy legyen legjobb barátnőd. Bocsi, hogy ezt mondom, de a "legjobb barátnős" kapcsolat nagyon nem "igazi". Ne legjobb barátnőd legyen, hanem igaz barátod. Hány tinimagazinban olvasni, hogy az "LB-m átvert. Mit tegyek". Vagy a "Legjobb barátnőm kikezdett a pasimmal". Én azt mondom, inkább több barátod legyen, és egy olyan ember, akinek bármit elmondhatsz. De a fiúkkal is nagyon jót lehet beszélgetni, és szinte bármit elmondhatsz nekik. Van egy-kettő, aki megérti, hogy ne mondja el senkinek. =)
2011. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor úgy mondom, hogy nekem ő az a barátom akinek mindent elmondok... velem volt jóban rosszban... amúgy meg fiú barátim is vannak... de azért jobbak a lány haverok... mert hogy jönne ki ha a matyinak az isti izmos hasáról kezdenék el dumálni? :')
2011. febr. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!