Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátomm...

Mit tegyek? A legjobb barátommal már 8 éve vagyunk barátok 1x nem veszekedtünk!

Figyelt kérdés
De mostanában földig rombolja az egomat:-( ha mmo zunk nekh nagyobb a karijaés neki lett először csaja pedig én vok az idősebb. Már nem nagyon akarok a barátja lenni de egy suliba járunk és szomszédok vagyunk és mit tegyek?
2010. júl. 27. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

"ha mmo zunk nekh nagyobb a karijaés"


Ennek ugorj neki még egyszer, légy szíves!

2010. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Hahaha! ne haragudj, de szerintem ze féltékenység, azért mert te vagy az idősebb neked kéne hamarabb kapcsolatba kerülni egy lánnyal?! istenem csak ezért nem akarsz a haverja lenni? ennyi erővel legyél egy (ne haragudjatok meg) de egy fogyatékos 20 kg os srác haverja, nah amelett nőhet az egod de komolyan! istenem! .... -.-
2010. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jah 1 dolog kimaradt...

Mindíg mindenb ő akar a legjobb lenni és úgz viselkedik néha velem mintha 5 évvel idősebb lenne

2010. júl. 27. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lenyomott a wow-ba és már nem is szűz. Nekem ebből ez jön le, hogy neked meg egy 2-es karid és még életedben nem fogtad meg egy nő kezét se... Hogy mit tegyél? Há SZEREZZ NŐT B*ZMEG!!!
2010. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Wowba nem nyomott le 70 es vok más szar mmo-lenyom de wowba nem!
2010. júl. 27. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk én a karját azért néha eltörném :)
2010. júl. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!