Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "kicsit később" nálatok...

A "kicsit később" nálatok milyen időintervallumot takar egy telefonos szövegkörnyezetben? Az illető azt mondta, kicsit később visszahív, de még semmi.

Figyelt kérdés
Nem akarok tolakodó lenni, hogy sms-t írogatok, vagy csörgetem, de attól tartok elfelejtett visszahívni. :( Nem tudtok valami kis trükköt hogy eszébe juttassam?
2011. febr. 26. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálam max félóra.
2011. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy jó óra telt el azóta és nem tudom, várhatom-e még hogy keressen... Nem akarok türelmetlen se lenni, de akkor is rossz :|
2011. febr. 26. 22:38
 3/17 anonim ***** válasza:
ha megmondta, hogy hív akkor nemtolakodsz, ha megcsörgeted:)
2011. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tinker Bell ***** válasza:

Attól függ, hogy ki mondja és mikor, milyen helyzetben!


Küldj neki egy sms-t, ezzel a szöveggel: Szia! Tudunk egy pár percet beszélni? Fontos lenne!

2011. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csörögjél rá, légy udvaris, de emlékeztesd, ő mondta hogy visszahív.
2011. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én írtam neki sms-t, ő erre felhívott. Pár szót beszéltünk, ekkor mondta, hogy: figyelj csak, egy kicsit később visszahívlak" Aztán letettük. Egy barátomról van szó, egy haverjánál vannak iszogatni.
2011. febr. 26. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ma már nem hív vissza. Holnap próbáld meg felhívni reggel ha fontos.


L/19

2011. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ird meg, hogy fekszel le lassan, szóval ha akar még beszélni hívjon most.
2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Legutóbb mikor a párom volt a haverjánál iszogatni, elfelejtett kijönni értem az állomásra, én meg azt sem tudtam hova, merre menjek!

A telefonja persze lemerülve, haver számát nem tudtam, így 3 órát álltam az állomáson -10fokban, végül fogtam magam és hazamentem.

Szerintem csörgesd meg :)

2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igazából azért is írtam neki, hogy tudnánk-e találkozni....

Mert említette korábban, hogy megy ehhez a barátjához és gondoltam akkor elmennék én is...

2011. febr. 26. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!