Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról és a tartalmáról?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy egyszer már volt egy ilyen kérdésem, de az, mondjuk úgy, nem sikerült túl jól :) Sajnálom, és megpróbálok megfelelően reagálni a válaszokra :)


2011. márc. 4. 17:51
 1/5 zolka50 ***** válasza:

"A vár sem volt már a régi, pompás formájában, de a körülmények között ezzel is bőven megelégedtek."


Miért elégedettek?


"A tárgyalóba mentek,"


A történeted idejében volt tárgyaló?


Figyelj a szóhasználatra! Nagyon!!!

És akkor jó lesz.

2011. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert a többi várhoz képest még midnig jó volt, miért ne elégedtek volna meg vele?

A tárgyaló meg... hát, nem "olyan" tárgyaló. Egy helyiség, ahol tárgyalni lehet emberekkel. Vagy igazából nem tudom, az nekem is furcsa, nem tudtam, mit írjak :) Kösi a választ :)

2011. márc. 4. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja érdekes, csuklyák, vár tökre előjön egy frankó kép, aztán tárgyaló. Bamm elb.aszva az egész öltönyös emberek nyomakodtak a képbe, meg modern irodaházak. Tanácsterem például?


Aztán "a körülmények között" He? Jelen körülmények között? Adott körülmények között? Vagy a körülményekhez képest vagy valami. Ez olyan, mintha kihagytál volna valamit a mondatból.


Aztán a királyné inkább állapotos vagy ilyesmi. A terhes megint túlságosan elüt.


Amúgy nekem tetszik és érdekelne a folytatás. Meg igényes is meg minden. :) Csak ezek szúrtak szemet nekem, de amúgy tényleg szuper. :)

2011. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zolka50 ***** válasza:
A tárgyaló helyett például írhatod: "tanácsterem". Olvass történelmi regényeket, és akkor érezni fogod. Egyébként jól írsz.
2011. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszik a lapod és a versek. Romantikus lelket képzelek mögé...
2011. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!