Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki ül a gépnél? Ki vagy Te?

Ki ül a gépnél? Ki vagy Te?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Luke, én az apád vagyok....
2011. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2011. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Hát én vagyok! Nem ismersz meg?
2011. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Minden érdekel, amit Te, kedves Hozzászóló, fontosnak tartasz elmondani magadról.
2011. márc. 5. 21:20
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Ok. Hát akkor röviden annyi, hogy egy átlagos lány vagyok aki még suliba jár, és unalmas az élete. És itt gyakorin sokat szoktam lenni, hátha sorstársamra akadok..Azon kívűl semmi különös. És te Kérdező, mit akarsz magadról elmondani?

2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Görbe hátú, szemüveges, vékony, mirelit kaján élő bölcsész vagyok. :D Egyebet nem tudok mondani...
2011. márc. 5. 21:24
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy fűző és egyéb múltszázadi ruhamániás, extrém kinézetű bölcsész, akinek a nyelvek, a varrás, olajfestés és grafikák készítése a hobbija, emellett fantasy, sci-fi és szgépes játék mániás...(rpg, stratégia, tps esetleg). Még annyit, hogy imádom az édességeket és a metált :D
2011. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Móni vagyok, és nemsokára indulnom kell dolgozni, de nincs kedvem. Szívesebben maradnék itthon és készítenék pár fülbevalót vagy nyakláncot...

Ezen kívül morcos vagyok amiatt, mert napok óta semmit sem adtam el az online boltomban, és még a fizetésemet is késleltetik.

2011. márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Zokka vagyok, Szoftvercégnél kellene a 11 órai megbeszélésig egy apróbb fejlesztést elvégezni, de inkább itt böngészek.


Hurrá, hétvégén megyünk síelni, ma fogjuk a cuccokat kibérelni. Nagyon várom.

2011. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
100%
Veronika vagyok, nemsoká indulok a napi egy órámra (programozás juhúúú) aztán meg ha hazalibbentem rendetvágok, majd ismételten gép elé ülök és animét fogok nézni ezerrel!!! :)
2011. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!