Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől rezonál be a telefon...

Mitől rezonál be a telefon itt a gépnél ha nem is hívnak?

Figyelt kérdés
amikor gépezek itt van a mobilom is ,és ha hívnak előtte pár másodperccel berezonál.de van úgy hogy nem csinálok semmi különöset csak gépezek és csakúgy megint berezonál de nem csörög,most hívni akar vki és kinyomja hirtelen? én ilyen hülyeségekre gondolok:D
2011. okt. 7. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
nekem is van ilyen, de nem csak akkor van ilyen ha téged hívnak, egy hívás pont a hangszóródon futhat keresztül
2011. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy hívás pont a hangszóródon futhat keresztül

-ezt nem értem bocsi

2011. okt. 7. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Elektromágneses hullámokkal működik a GSM rendszer.

Hallottál már az elektromágnesességről?

Áram járta vezető körül mágneses tér indukálódik.

Változó mágneses térbe helyezett vezetőben áram indukálódik.


"és ha hívnak előtte pár másodperccel berezonál"

Mielőtt "hívnak", az azt jelenti hogy már akkor hívnak. A GSM hálózattal kommunikál a telefonod. A kapcsolat felépítéséhez szükséges adatokat továbbítja ilyenkor, a készülék válaszol rá. Amint felépült a kapcsolat, a telefonod csörögni kezd, megjeleníti a hívó adatait amit eddigre már megkapott.


"csakúgy megint berezonál de nem csörög"

Mivel a telefonod folyamatosan kommunikál a hálózattal, ez akkor is megtörténik ha nem hívnak, ez normális. Ez a tevékenység fokozottabb ha mozgásban vagy.


"én ilyen hülyeségekre gondolok:D"

Ne aggódj, mások még nagyobb hülyeségeket gondolnak.

2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2011. okt. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!