Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valakinek miért néz el mindent...

Valakinek miért néz el mindent egy közösség?

Figyelt kérdés
Környezetemben van egy elég képmutató banda, abban van egy lány, akinél jellemtelenebb embert még életemben nem láttam (szeret a középpontban lenni, ilyen törtető, könyöklő típus). Óriási rejtély számomra, hogy míg a társaság tagjai azért oltogatják egymást, ezt a lányt senki, pedig ő aztán a legocsmányabban ócsárol mindenkit a háta mögött, szembe pedig nagyon kedves. Mindenki tudja ezt, hiszen látja/hallja, de nem is mondják neki, hogy vegyen vissza, és körülötte is maradnak.
2011. márc. 5. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha ő a legtaplóbb, félnek tőle.
2011. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Bocs, hogy ezt mondom, de ilyen esetben érdemes azon is elgondolkodni, hogy veled van a baj, a lánnyal, vagy a közösséggel?
2011. márc. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mert birkák és nincs saját értékrendjük.

Sz*rd le! Ők már úgyis rabszolgák...

2011. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ez egy embertípus. Nekem is sokszor feltűnt, h vannak olyanko, akik mindig a középpontban állnak, nagymenők és egyszerűen mindenki imádja őket. Pedig undorító ahogy viselkednek, ha kívülálló szemével látod. Ez van. :(
2011. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Másodiknak: lehet, hogy velem van a baj, mert én azért koptam ki a társaságból, mert ezt nem veszi be a gyomrom. Lázítgatni meg nem fogok senki ellen senkit. Ha nekik ez tetszik.. akkor nyilván én vagyok rossz helyen.

2011. márc. 6. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a lánnyal is baj van, de leginkább a közösséggel.

Ez a lány nem tudna így viselkedni, ha a közösség nem tolerálná. De mivel a közösség tolerálja, ez azt jelenti, hogy maga a közösség is ugyanolyan, hasonló. Vagyis egyik kutya, másik eb. Azért vannak olyan jól meg.


Szakíts ezzel a közösséggel, és keresd meg a magadhoz valót, mert úgy tűnik, ez nem az.

2011. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

inkább az a kérdés hogy került a társaság központjába , és miért nem utálták már ki az elején

most már senki nem akar beszólni neki mert azzal kieshetnének a "bandából" és ugye senki nem akarja hogy utálják

2011. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez számomra is jó kérdés, hogy miért nem utálták már ki az elején. Szerintem azért, mert valahol ő kezdte először maga köré gyűjteni az embereket. Tudjátok, ez az ismerjük egymást két hete, de puszi-puszi, nyali-fali, jaj, de jóban vagyunk. Ugyan mögöttes tartalom még nem nagyon alakult ki, de a látszat már tökéletes. Ez mindenkinek jól esett, hogy tartozik valahová, meg van a helye az új közösségben, de aztán persze eléggé hamar indultak a hátbatámadások, mocskolódások. Igaza van a 13:56-osnak is, hogy ez valahol mindenkire jellemző, de mégis ez a lány a legrosszabb mind közül, és őt éri legkevésbé kritika.. Szerintem nélküle a többi ember se lenne ennyire sunyi. Habár ők valószínűleg más környezetben is simulnának a legerősebb egyéniséghez.
2011. márc. 6. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!