Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a 17. szülinapomon?

Mit csináljak a 17. szülinapomon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a menő fiatal aki nagy házibulikat csinál, nem iszunk a barátaimmal, se semmi. Van egy kis gond, ugyanis két "csapathoz" tartozom, az egyik egy pár lányból álló régi barátnős csapat (mindig jól elvoltunk, de soha semmi különös), a másik pedig az új osztálytársaimból álló csapat akik nagyon jófejek. Nem szeretném, hogy egyszerre legyenek itt nálam, mert tudom, hogy nem jönnének ki egymással... Gondoltam, hogy meghívom az osztálytársas csapatot egy pizzára, a többiekkel meg itthon valami. Vagy nem tudom. Nem lesz unalmas? Fogalmam sincs, mit csinálhatnék...
2011. márc. 6. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Régi ismerőseid, már nem egy környezet, elidegenedtek egymástól már nem olyan, inkább a mostani társaságodat ismerd meg jobban, tuti jobban érvényesülsz

szia, amúgy nem lényeg mit csinálsz szülinapodon.

2011. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az új haverjaiddal menj el koncertre vagy valami pizzériába. De a régi haverjaidat se hanyagold el. Nekik is találj ki valamit.
2011. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!