Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eljegyzett a szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eljegyzett a szülinapomon! Ezek után én mit adjak neki az ő szülinapjára?

Figyelt kérdés

3 héttel később van az ő születésnapja mint az enyém.


Egy ilyen, ekkora 'ajándék' után tőlem mit kaphatna???


22 éves.


2011. okt. 4. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szex
2011. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát az nem túl nagy ajándék főleg hogy elég sűrűn csináljuk.
2011. okt. 4. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy mit adsz, az eljegyzés nem ajándék. Csak egy gesztus volt, amit a szülinapodra időzített.
2011. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
édes kettes kiruccanás több napra ha van lehetőség
2011. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyen témakörben keresgess ajándékot, szeretitek egymást, az fix, majd az ünneplitek Valentin-napon.

Szóval marad a szülinapos ajándékoknál, és ne az értéket nézd, hanem a praktikumot. Ismeritek már egymást annyira, hogy hasznosat kapjon, lehet nem is álmodozik drága dologról, csak magának sajnálja megvenni, vagy nincs rá ideje, stb.. Pulcsi, óra, pc vagy ps játék, cipő, stb.

Én mindig azt veszek, amire igény van. Nem szégyen megkérdezni, s a végén mindenki jól jár.

Személy szerint nem szeretem az eljegyzést valamilyen napra tenni. A szülinap az szülinap. A karácsony meg karácsony.Az eljegyzés meg legyen egy új, külön ünnep.

2011. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bánomisén ***** válasza:

Szerintem ő kapott tőled a szülinapodon ajándékot, mégpedig az "igen" szócskát :-D


Viccet félretéve, ne az eljegyzésed fényében válassz neki ajándékot. Mit vennél neki, ha nem jegyzett volna el? Na, azt add neki ajándékba és boldog lesz :-)

2011. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 4. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sem "ajándék" az eljegyzés, hanem 2 ember komoly és megfontolt döntése, házassági szándékának bejelentése. Már ha komolyan gondoljátok a dolgot, mert sajnos ma már nem veszi komolyan az emberek többsége.


Viszont ha nem tudod, hogy mire vágyik a párod, milyen ajándékra, az eléggé megkérdőjelezi, érdemes-e házasságon gondolkodni.

2011. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mar gyurus ara vagy, tehat ismered a volegenyedet, igy neked kell tudni azt, hogy minek orulne a legjobban!
2011. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!