Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennetek, ha valaki ilyet...

Mit tennetek, ha valaki ilyet mondana nektek szemtol-szemben?

Figyelt kérdés
"Felolem meg is dogolhetsz".
2011. márc. 7. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, egyértelmű, hogy azért mondja, hogy idegesítsen vele. Nem reagálnék
2011. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy ki, hogyan és milyen szituációban mondaná.

ha hozzám közel álló személy, láthatólag elég komolyan, főleg, ha előtte nem hallottam ilyet a szájából, akkor rendesen kiakadnék. valószinűleg megviselne, még talán álmatlanság is gyötörne miatta.

de megint más a helyzet, ha az utcán mondja nekem egy kötekedő részeg. azt letojnám magasról.

2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Semmit, mosolyognék, és továbbmegyek.


Egy nagyon udvarias angol úriembertől hallottam, amikor szóró lapoztam, és be akartam rakni a postaládájába a papírt (ha nem teszem, aznap nem kaptam volna fizetést...)


Na, neki az volt a véleménye, hogy előle éhen is dögölhetek, de neki nem kell a szórólap.

2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudni kéne,hogy mi váltotta ki belőle.Az ember ilyet nem mond jókedvéből.Viszont elgondolkoznék rajta,hogy megéredemeltem-e,vagy miért mondta.
2011. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen mondta az utcan, hanem ismeros. Volt osztalytarsam, amikor meg egy osztalyba jartunk. Nem birt, mert mas voltam, mint o...zarkozott, de en nagyon birtam ot es probaltam mindenben segiteni.
2011. márc. 7. 16:10
 6/8 anonim válasza:
engem nem nagyon érdekelne, akit rühellek, és b*ogat annak én is ezt mondom
2011. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy idegbeteg, vagy tolakodó voltál, és nem kell neki a segítséged.
2011. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rámosolyognék és békén hagynám.Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2011. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!