Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak dadogós ismerőseitek,...

Vannak dadogós ismerőseitek, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Idegesít a beszédük?

Mennyire tudjátok elviselni őket?

Esetleg van valami érdekes sztori ezzel kapcsolatban, amit megosztanál?


Előre is köszönöm a válaszokat!

Érdekel a téma, azért tettem fel ezt a kérdést.


2011. márc. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy dadogó barátom. Általában ki tudom várni, hogy végigmondja a mondókáját, de néha túl türelmetlen vagyok, és félbeszakítom, pedig egy dadogó számára a félbeszakításnál nincs megalázóbb. Nem idegesít, hiszen így tud beszélni, vagy sehogy. Nagyon kedves fiú.
2011. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig kivárom, hogy végigmondja, és épp azért, amit az előző írt: megalázó lehet neki. És kibírom, hogy pár másodperccel később fejezi be.
2011. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem voltam közeli kapcsolatban az illetővel, de ha összefutottunk valami eseményen, mindig egymásra találtunk, és nagyon jól elvoltunk. Ez lehet, hogy furcsán hangzik.. de nekem tetszett, ahogy beszél. Személy szerint azt is szeretem, mikor valakinek akcentusa van, és bennem a dadogás is olyan benyomást kelt. Szóval nekem eszembe nem jutna a szavába vágni, vagy "kisegíteni".
2011. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne dadadadadadadadadadadadadadadadadada dpgjál ba.szdmeg
2011. márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!