Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van a padtarsammal? Mit...

Mi van a padtarsammal? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
komolyan mondom.. foldbe tesz.. nalunk az osztba. van egy fiu ..aki a krialy.. mindenki behodol neki.. nem ertem miert ,mert egyszeruen semmire sem jo.. olvasni sem tud.. irni sem.. beszelni sem .. nagyon csunyan beszel es mindenkit kihasznal .. most nem serteni akarom .. h analfabeta,de a marhasagokban kituno.. kopkodik..es igazabol nagyon kis felos..de mindenki nyal neki.. a padtarsam es amiota ez igy van minden nap sirva jovok haza.. mert pokolla teszi az eletem.. mindennek mond.. minden mozdulatomban hibat kap..de teszteknel persze nagyon jo vagyok.. muszaj segistek neki ,mert ha nem ... kepes gyilkolni..arrol nem is beszelve h ket eve kessel szaladgalt utanam.. a tobbi fiu mindig vedelmere szalad es akkor mind az egeszen rajtam vannak.. midenki aki vele ult.. ki vt borulva.. az oszim semmire sem reagal..de a szuleit sem szeretnem hivni.. v anyukam mert akkor kepes kicsinalni.... mit tegyek?? nem birom !!
2011. márc. 7. 21:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
egyesek rohogik ..igy erot adnak neki.. a tobbi lany sem birja es inkabb keruli..de en nincs h. .. mert mellettem ul ..
2011. márc. 7. 21:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy kicsinál? egyébként sajnos az atapasztalatom hogy az ilyenekre nincs más megoldás csak süllyedj le hozzá és küld vissza az anyjába. Ha beszólogat vagy ilyesmi ne félj visszaszólni..abból tanul ha beégeted ennyi bár van aki csak röhög rajta de azzal haverok lesztek (tapasztalat) bár tényleg nem ártana tudni mit értesz azon hogy kcsinál?
2011. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ülj el. Tán oda vagy ragasztva?
2011. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Paprika spray a megoldás az ilyen helyzetekre, nem győzöm hangsúlyozni... Ha késsel jön utánad, megfordulsz, a fél flakont a szeme közé ereszted. Míg él, nem fogja elfelejteni :)
2011. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetris ***** válasza:
Talán a többiek is félnek. Hiszen egy bunkóról van szó, aki se írni, se olvasni, de még beszélni se tud. Káromkodni annál inkább. Meg késsel fenyegetőzni. Ez minden, amit fel tud mutatni. Hidd el, a többi srác is fél tőle, ezért inkább behódolnak.
2011. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt

nem ulhetek sehova ,mert nalunk van a sorrend ..es ha nincs a helyen egy tanulo ..a tanarok jegyeket adnak.. olyan hulyek a szabalyok az uj sulimban,h az katasztrofa..

ma penzt kert tolem cigire... azt mondtam neki,h nincs penzem..igazabol cigire nem akartam penzt adni neki.. es annyit idegesitett,mig kellett adjak cigit.. mindin kiforgatja a szavaimat.. es azt mondta,h ha birom ot ev vegeig akkor ad nekem 10 lejt.. ha nem birom akkor forditva kell ... es akkorat kopott a padba,h mar ugy voltam.. ott hanyom ossze magam.. de mar edzett a gyomrom ilyen teren..

koszi mindenkinek .. a sprayt meg

2011. márc. 8. 19:39
 7/13 A kérdező kommentje:
atgondolom :)) bocsi,ha irtam hulyesegeket..de veletlenul kuldtem el igy es nem neztem at :D
2011. márc. 8. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg összehaverkodni vele valahogy.... ha tetszik ha nem, ha az osztály rangsorában nagy valakinek számít, ez a legjobb megoldás. Próbálj vele beszélgetni mikor melletted ül. Ha összehaverkodsz vele egy kicsit, utána neked lesz jó, mert meg fog védeni mások előtt.
2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

háát nehéz eset. de próbálj ki dolgokat: pl hogy nem veszel róla tudomást, mintha ott se lenne, hátha akkor megunja.

ha ez nem jön be idegesítsd te is! :P hallgass a telefonodon valami olyan zenét mellette, amit ő nem bír elviselni, vagy hívd oda a barátnőidet és beszéljetek a rózsaszín műkörmökről a menstruálásról vagy valami olyan témáról, ami egy pasinak kibírhatatlan :D

de ha semmi se megy, akkor menj oda az osztályfőnöködhöz, hogy nem tudsz figyelni az órákon mellette, kérj egy másik padtársat. és 10 lejt kell adjál neki...nem nagy ügy ;)

2011. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, idővel még szórakoztató is lesz, hogy ENNYIRE hülye. Nekem is volt egy hasonló osztálytársam. Ha felmérőknél nem hagyott békén míg el nem mondtam a megoldást, mondtam neki néhány marhaságot, ő pedig beírta és el volt, hogy na most ő milyen okos. Persze annyi esze nem volt, hogy mikor 1,25-öt kapott rá eszébe jusson hogy esetleg én mondtam neki hülyeséget. Amíg csak maga elé köpköd, ne törődj vele, de ha leköpne egy egész flakonnyálat önts a táskájára amikor nem látja.Ha órán dumálni akar veled, kezdj bele egy olyan témába, amihez úgysem tud szólni, vagy nagyon nem érdekli. Ha verekedne, legyen nálad paprikaspray. A tanárok tényleg nem szoktak tenni semmit ilyen esetekben, bármit is tennél, az ilyeneken nem lehet segíteni, de legalább így nem fogod idegesíteni magad, hanem szórakozol rajta hogy mekkora idióta.
2011. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!