Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes "megnézni" a láthatatl...

Érdemes "megnézni" a láthatatlan kiállítást, vélemények?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maradandó élmény. nekem nagyon bejött.


ha lehet, akkor kerüld el, hogy kiskölykök is kerüljenek a csoportodba, azok, de főleg a szüleik nagyon idegesítőek... a kölykök kiabálnak, meg rohangásznak, a szülők meg kergetik őket, hogy teljesebb legyen az élmény (mondjuk a sötétben simán fel lehet őket rugni... :D )


fel fogják ajánlani a fehér botot, az nem kell, mert csak beakadsz vele, mert nem tudod hogyan kell használni.


sok apró legyen nálad (de ne sokféle), mert a végén van egy büfé, de az is tök sötét és papírpénzzel nem tudsz fizetni, mert azt nem ismered fel. (egyébként ők sem, csak a nagyon újakat)

2009. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már a kiállítás része egy "láthatatlan étterem", ahol nem csak büféjelleggel, hanem igazi "leülős étteremként" is ki tudod próbálni magad a vaksötétben. Én mindenképp ajánlom számodra, az egész egy nagy élmény.
2009. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.


Olvasd itt a hozzászólásokat.egy negatív vélemény sincs:



[link]

2009. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A belépőkről tudtok nekem írni?
2009. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha megnéznéd az oldalukat..
2009. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! mindenképp megyünk szombaton!
2009. febr. 19. 20:55
 7/7 anonim válasza:
És igazából be vannak rendezve a szobák? Fényben hogy nézhet ki? Mint igazából, ahogy látnánk? Amikor én voltam, akkor pl. egy mezőn voltunk meg az utcán. Akkor az valójában egy üres szoba? Mert ott inkább csak illatok és hangok voltak.
2019. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!