Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik skinhead Ruházatot...

Reflmix kérdése:

Melyik skinhead Ruházatot szerezzem be elsönek?

Figyelt kérdés
Bakkancsal kezdjem ?? vagy dzsekivel ?? Szinte mindent tudok a skinhead kulturárol csak a ruhát nehézkésen tudom beszerezni
2011. márc. 8. 15:27
 1/10 tetris ***** válasza:
Martens bakancs elengedhetetlen. A bőrdzseki időlegesen kiváltható famerdzsekivel.
2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarlak csesztetni de nem lenne jobb inkáb olyanok társaságát keresni akik a szeretet irányából közelítenek az élet dolgaihoz? Mert a skinheadek-ről minden eszembe jut csak jó nem. Ne nézz naív hülyének én is látom a problémákat a társadalomban és vannak csoportok akiket marhára nem bírok de én egyszerűen kikerülöm őket, és nem keserítem velük a napjaimat.Skinhead csoportok a vízözön óta léteznek milliószám a világban de a problémákat eddig nekik sem sikerült megoldani épp ellenkezőleg: ők is csak balhéznak.

Egyébként meg helyesen: bakancs és elsőnek.

Ugye nem vagy te is egy kopasz burnyák?

Ezt nem sértésnek szántam csak egy kérdésnek.

Inkább tanulj és építsd a saját kis jövődet magaddal foglalkozz és ne hagyd, hogy ilyen csoportosulások beszippantsanak. Épp elég ilyen ember van a környezetemben mind azzal van elfoglalva hogy kit miért lehet utálni, ki miért nem igazi magyar, aztán meg önmagukról szépen el is feledkeztek, egyik se tart sehol, az élet elmegy mellettük míg mások haladnak előre. Menj inkább bulizni vagy sátorozni abból a pénzből jobban jársz. Bocs, hogy nem értünk egyet. Ez is csak egy vélemény volt.

2011. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Én utálom a skinheadeket.

De utálom azt a hozzáállást is, amelyik csak a bulizás, dorbézolás, pénzszórás, stb. Igazából az ettől való csömör viszi az embereket a skinhead és a hasonló felé.

A jövő és a karrier építés értelmes dolgok. Igen. De ha belegondolunk, ez még mindig nem a teljes út. Mert az ember nem csak anyagi és materiális lény. Igénye van a szellemi termékekre is, amit ezek nem adnak meg. Nem beszélve arról, hogy (akárhogyan is palástolják) vannak olyan ts-i problémák amik ennek útjában állnak.

Csakhogy egy egyszerű példával éljek. Az Amerika história X c. filmet érdemes megnéznie annak aki pl. skinhead szeretne lenni. Számomra a film nem mondott erről semmi újat. A film mondandója amerikai köntösben végülis a következő: egy család személyes tragédiáján keresztül bemutatni, hogy mit tett az életükkel az, hogy a főszereplő bőrfejű lett. És a végén felteszi a kérdést, jobb lett e az élete ezáltal és a végén az egyértelmű válasz az, hogy nem. De, hogy mi a megoldás arra nem ad feleletet. Azok a ts-i problémák amiket a főszereplő felsorol a filmben továbbra is megmaradnak és a végén azt lépi, hogy elmenekül, elhagyja a várost, az élőhelyét, másik városba költözik. Tehát igazából a film lényege burkoltan: Dugd a fejed a homokba, ne foglalkozz politikával, társadalommal, élj a családodnak (ami persze egyre kisebb) és magadnak, mert megjárod. És ez helyes?

2011. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen foglalkozz a társadalommal, a környezeteddel, ne dugd a fejed a homokba, és ne légy szemellenzős bányaló. Csak ne ess át a ló túloldalára. Ez a lényeg. Az arany középutat marha nehéz megtalálni. Ahhoz már kell némi széleslátás és intelligencia.
2011. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösszmindenkinek és eme válaszokat nézve háát átgondolom :/ kössz !
2011. márc. 10. 16:40
 6/10 14/88..... válasza:

szebb jövöt

én skinhead vagyok szerintem kabát.A többi ráér.

2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 chak noris válasza:
47%

Elöször bakancsot szetezz be (acél betétes ami egyértelmö!!!)A dzsekit meg rársz megveni párhét mulva!!!

(UI:A bakancsba fehérfüzö!!!)

KITARTÁS TESTVÉREK!!!!ÉS SZEBB JÖVÖT!!!:)))

ZIEG HEIL!!!!

2012. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
Na, látom az értelmi szint is meg van a skinhead-eknél. Lásd utolsó hozzászólás...
2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nehezpancelos88 válasza:

Oi


Először is szánalmas bejegyzések vannak itt! Ott kezdődik az egész hogy nem a ruha teszi az embert hanem az erő az ilyenek akik lebeszélnek hogy ne csináld inkább az életed alakítsad ne vedd észre a társadalom mocskát azok a zsidók! Skinheadnek születni kel és nem lenni ezt belül és fejbe kel eldönteni ! Nálunk az ilyen kérdésért lehet hogy nem igen kelnél fel ! Sokan mondják hogy a skinheadek csoportosan nagyok csak és pont az hogy nem csa vannak a kis tizenéves kisgyerekek akik skineknek képzelik magukat és futnak ha baj van ... 1 igazi skin képes meghalni az igazáért és nem fél holmi zsidó bérencektől mint a Rendőrség magyar néven a hulladék

védők ! Nézd meg ezt a filmet hogy Romper Stomper abba benne van a lényeg csak ott a nő miatt rosszul alakul a vége !


ja és még valami ha te skin akarsz lenni tanul meg az elsö és második világháború eseményeit mi az a 88 mi az a 14 a skinhead honnét ered mióta vannak hogyan keletkeztek mert a ruházat a legalapvetőbb dolog és olvassad ki a Main Kampf könyvet az az (Adolf Hitler könyvét és megérted a Skinhead nem egy stílus amit csak úgy választok ez egy életforma ! idézem Hitlert


Az ember faj tisztaságát bármien áron fent kel tartani !

2013. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még jó hogy az Mein Kampf...
2014. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!