Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Már elsős korom óta a legjobb barátnőm. Csak mi ketten voltunk egymásnak. Aztán ötödikben az egyik osztálytársunk csatlakozott a mi kis privát szféránkhoz. Nagyon jóban voltunk és hasonló volt az érdeklődédési körünk, vagyis mindhárman anime és manga fanok voltunk. De én ezeket meguntam egy kicsit. Ennek eredménye az lett, hogy hetedikben és nyolcadikban szinte ki voltam rekesztve. Mindig ott voltam mellettük két méterre és szinte soha nem beszélgettek velem, csak egymással, természetesen animékről és mangákról. Rajtuk kívül nem volt más barátom. Enyhén depressziós is voltam. Vissza akartam szerezni a legjobb barátnőmet, ezért ismét rákényszerítettem magam az animékre. Ez nem ment nehezen, ismét függő lettem :D De nem volt túl sok haszna és én nem értettem, hogy miért. Amikor én át akartam hívni őket, vagy áthívni őket aludni, akkor mindig arra hivatkoztak, hogy nincs idejük, vagy családi programjuk van. Bezzeg ők majdnem minden hétvégén találkoztak, vagy egymásnál aludtak. Oké, kikerültünk az általánosból és mindhárman különböző középiskolába kerültünk. E-mailen tartozzuk a kapcsolatot, mert egyiküknek sem volt msn-je. Kb fél év múlva meguntuk az efajta levelezést és mindketten csináltak msn-t maguknak. Egyszer el akartunk menni hárman közösen valahova és én tök boldog voltam, hogy megint lehetünk igazi barátok, de az a bizonyos harmadik személy msn-en megkért, hogy ne menjek velük. Nagyon szomorú voltam, de elfogadtam, hogy nem lehet az, ami régen volt. Még csak bocsánatot sem kért. Egy nap msn-en összevitatkoztam a harmadikkal és elmondtam neki, hogy teljesen kirekesztett és hogy mit kellett átélnem miatta. Mindenfélét egymás fejéhez vágtunk és rájöttünk, hogy a második szeretéért harcolunk. A harmadik elég csúnya szavakakkal ilette a másodikat pl. lek*rvázta. Ezt a beszélgetést meg is mutattam a másodiknak. Eredmény: második és harmadik nem beszélget. Megkérdeztem másodikat, hogy miért nem. Azt válaszolta, hogy ő nem ír neki msn-en, de ő sem ír neki (ez értelmes mondat volt). Ezek után rájöttem, hogy mindig én írok neki. Talán ha én nem írnék, akkor ő sem írna nekem és akkor mi sem beszélnénk egymással? Azt nem bírnám ki, mert nekem mindig is ő volt és mindig is őt fogom a legjobb barátnőmnek tekinteni. Ő a példaképem. Mit tehetnék, hogy újra a legjobb barátnők legyünk?

(Kulissza titkok: én is és ő is anime fanok vagyunk)

(Bocsi a kisregényért...)


2010. máj. 16. 00:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és a harmadikkal azóta sem békültem ki.
2010. máj. 16. 00:10
 2/10 A kérdező kommentje:
És nem is akarok.
2010. máj. 16. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor hárman barátkoztatok ki volt a domináns köztetek,és kettőjük közül ki akart kirekeszteni téged(a második,vagy a harmadik)?
2010. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A harmadik akart kierkeszteni. Mindketten a másodikat (ő legjobb barátnőm és őt akarom "visszaszerezni") tartottuk a példaképünknek és a legjobb barátunknak.
2010. máj. 16. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megtépném azt a bizonyos harmadikat úgy hogy utána a környékünkre se jöjjön!(bár ezt már akkor kellett volna amikor kirekesztett)
2010. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt tettem volna, csak én nem vagyok ilyen. Én inkább szavakban szeretem bántani az embereket.
2010. máj. 16. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedbe biztos elmondanám a legjobb bnőmnek hogy nekem még mindig ő a legjobb bnőm és sajnálom hogy megromlott a kapcsolatunk, de jó lenne újra legjobb barátoknak lenni. Szerintem beszélj vele :-) a harmadikat meg sz@rd le...

2010. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) Csak az a baj, hogy ha ezt mondanám neki, akkor tuti nem mondaná azt, hogy nem akar megint a barátom lenni, még ha így is lenne. Számalomból én meg nem akarok barátságot.
2010. máj. 18. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

12.14-es vagyok megint :-)


hát nem tudom... én is voltam ilyen helyzetben ált. suliba, aztán középsuliba lett egy másik bnőm, akivel utolsó év végére nagyon megromlott a kapcsolatom. aztán úgy voltam vele hogy nem hiszek már az "örök barátságban", mert többször csalódtam :-S Így egyetemen meg azt az elvet vallom, hogy nem érdemes kis körökbe tartozni, sokkal jobb mindenkivel jóba lenni. Persze kell mellette olyan bnő is akivel a-tól z-ig mindent meg lehet beszélni, de tudod ahogy nő fel az ember, az ilyen legjobb bnők kezdenek eltűnni... 90%-a a barátoknak már mást fog előbbre helyezni (munka, család, pénz)...szóval csak azt akarom mondani hogy később még rosszabb lesz, és lehet már a te barátnőd se hisz ebbe az örök barátságban :-( sztem nyiss mások felé is akkor, hátha találsz egy jobb barátnőt :-)

2010. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rossz hírek :( Harmadik rájött, hogy ő volt a hülye és kibékült második és harmadik :'(
2010. máj. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!