Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki megutált. Mit tegyek?

Mindenki megutált. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok még de már nem bírom ki. A barátaim egyre többet vesznek össze velem. az összes fiu szekál de még az okát sem tudom pl ma azzal kezdtek el piszkálni hogy és átugrottam az 1m 5 cm-t ők meg nem . most ezért mér szekálnak? és nem tudom mitcsináljak mert visszaszolni nem merek. Es a barátaimmal mi legyen? vesztem el őket sorjában.tönkre ment az életem.sokszor eszembe jut hogy jobb lenne ha már nem lennék nem kéne ezeket elviselnem.és..kérlek írjatok nekem :'(
2011. márc. 9. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott őket, dórumozz itt mivelünk. Mi szeretünk téged:).
2011. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nevess velük együtt. Ne vedd komolyan amivel szekálnak. Vedd humorosra a dolgot. Fogd fel könnyedén.

Ha látják rajtad, hogy görcsölsz, tovább cikiznek. Ha partner vagy, leállnak.

2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóljál csak vissza, azért piszkálnak, mert látják betojsz tőlük. Ha meg bántani akarnak, van még osztályfőnök, sőt még igazgató is. Heccelődnek, nem utálnak, mint ahogyan én sem.
2011. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az hogy piszkálnak azért, mert átugrottad azt a magasságot amit ők nem, az csak azért van mert viccelnek veled, ne vedd ilyen komolyan... vagy csak irigyek :P azok a "barátok" meg akiket elveszítettél, nem voltak igazi barátok.Egy jó barát mindig ott van veled, ha szomorú vagy bármeddig fentmarad vigasztalni, stb... én is voltam már így, hogy sok emberrel akit barátomnak hittem, hirtelen hozzám se szóltak, én csak leszartam őket, és kerestem másokat, találtam is elég hamar. ne törődj azzal hogy mások mit mondanak vagy gondlonak rólad, élvezd az életet! "It's not too late, it's never too late..."
2011. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.(:
2011. márc. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!