Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért is itt siratja magát...

Miért is itt siratja magát mindenki?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első és utolsó hozzászólásom itt. Nemrég láttam meg, hogy van ilyen oldal. A kérdésem az lenne: minek?


Nyafogni mindenki tud. Én is mondhatnám azt, hogy hú, engem középsuliban kiközösítettek, megvertek, szó szerint a szemembe köptek, ellopták a cuccaimat, kiröhögtek/megaláztak, elterjesztették rólam minden ok nélkül, hogy b.zeráns vagyok, stb. stb. stb. Kábé 2 éven keresztül minden egyes óráról, minden egyes nap sírásközeli állapotban menekültem haza. Fiú létemre. Igen, a tanárok is megérezték, hogy rám lehet szállni, így elkezdtek ők is csesztetni, hogy milyen hülye vagyok, sose fogok továbbtanulni.


Aztán fogtam magam, és aki csesztetett, annak kirúgtam a helyéről a lábát. Odamentem a suli egyik legjobb csajához, elhívtam, (nyilván) nemet mondott. De tudtam, hogy ezt a "sokkot" nem fogja tudni megállni, ki fogja pletykálni, így elejét vettem annak, hogy leb.zizzanak.


Majd tanulni kezdtem, annak ellenére, hogy a szüleim szó szerint kést tartottak a nyakamhoz, és egy tányért vágtak hozzám, mondván te úgyse fogsz két lábra állni. Aztán felvettek az ország egyik legerősebb egyetemére, nem szeretem, de végig fogom csinálni. Azóta is majdnem minden nap a fejemhez vágják (kivételesen nem szó szerint), hogy én max. osztódással fogok szaporodni.


Ez van, történnek sz@r dolgok. De én személy szerint rájöttem, hogy iszonyatosan kreatív vagyok. Betegesen. Minden más, hétköznapi dologban totálisan diszfunkcionális, genetikai és morális zsákutca vagyok, de jól írok. Ami az újságírók elitjébe emelt, ahol rettegtek tőlem a 40 éves, vén rókák, hogy elveszítik miattam a munkájukat. Vicc és nagypof@ nélkül mondom ezt.


Persze a környezetem rám szállt, így abba kellett hagynom, mert halálra szekíroztak volna. Azóta titokban filmeket és sorozatokat fordítok, hogy kiéljem magam.


Mindezzel csak arra akarok utalni, úgy, hogy a válaszokat se fogom megnézni, mert ez tulajdonképpen nem egy kérdés. Inkább egy tanács. Kapja be az összes tanár/tinédzser/politikus/agresszor/macsó/plázak.rva...stb. Egyszóval, kapja be a világ.


Nem nyafogni kell, hanem tenni valamit végre. Ennyi akaratgyenge és együgyű embert, mint amennyi itt megfordul... még életemben nem láttam. Pláne ilyen rövid idő alatt. Kapjátok össze magatokat és csináljatok ez idő alatt inkább valami értelmeset.


Ahogy MacGyver. Építkezzetek abból, amitek van és ne a szomszéd fűjére, meg nőjére irigykedjetek. Na, peace.


2011. okt. 25. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha te annyira nem vagy nyafogos, minek irtad le az élettörténeted? Elég lett volna annyi is , hogy sz*r volt az életed..:D:D

Amugy meg ez egy magyar szokás. A "rossz" sokkal érdekesebb, mint a jó.

2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
miért? fáj neked, hogy van ez az oldal? ha nem tetszik ne gyere ide! Hidd el sok embernek segít, ha kiírja magából a problémákat.
2011. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nyafizz, békélj meg azzal a ténnyel, hogy létezik ez az oldal az összes tökkelütött kérdezőjével és válaszolójával.
2011. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!